Sport

Bravúr Borotán

Antal Tibor | 2019. Április 29. 19:02:45 | Utolsó frissítés: 5 éve

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Aki nem követi rendszeresen a megye déli felének futball eseményeit, azt bizonyára meglepte a főcím. Azonban igen, ott tartunk, hogy egyfajta kisebb bravúrnak könyvelhetjük el, mikor a város legjobb (és egyetlen) felnőtt csapata nyerni tud a mindössze 1371 lakosú településen. Ha azonban elolvassák a MLSZ adatbankjában az összeállításokat, akkor már sejthetik, miért is írtuk ezt, hiszen a hazaiak egy sor vajdasági légióssal rendelkezve.

Ennek ellenére a 81. percben Cifra Gábor egy mélységi passzal indította Nébl Martint aki egyből becenterezte középre, amit Kisa Péter kapásból a hálóba passzolt. 0 – 1

A 93. percben jött a slusszpoén: Györe  Mihály szinte az alapvonalrol emelte át a kapus felett a labdát. Másképp fogalmazva be akarta adni a labdát, ami szerencsére lecsúszott., így 0 – 2 lett a végeredmény.

Koch Tamás (Játékosedző) Bajai SK – Bajaszentistván):Tartottunk a Borotától, mert remek támadói vannak. Az elől játszó hármas 66 gólt rúgott eddig a bajnokságban. Fegyelmezett védekezéssel sikerült megakadályozni őket a helyzetek kialakításában. Kontrolláltuk a játékot, többet birtokoltuk a labdát, de sokáig nem tudtunk élni a kínálkozó lehetőségekkel. A vége előtt 12 perccel tört meg a jég, amikor egy szép támadás végén Kisa Peti betalált. Összeségében elégedett voltam a csapat hozzáállásával és játékával