2024. 18. Alexandra, Erik

Zomborban jártak a bajai öregfiúk

Antal Tibor | 2016. Május 11. 11:27:28 | Utolsó frissítés: 8 éve

Szombaton a bajai öregfiúk a vajdasági Zomborban vettek részt egy három csapatos tornán. A mérkőzéseket palánkos műfüves pályán játszották 4+1-ben, a játékidő 2×15 perc volt. ez utóbbi azért érdeke, mert a sorsolás jóvoltából a bajai öregfiúk játszottak kétszer egymás után.
Az első meccsen 6 – 5-re bizonyultak jobbnak a házigazdák a mieinknél, majd a második találkozón az Eszék ellen is 3 – 2-es vereség lett a vége.

A rendezvényen melyet közös vacsora zárt mindenki jól érezte magát. A programot asztalitenisz és tekeverseny is színesítette. Az előbbiben második, az utóbbiban harmadik helyen végzett a bajai alakulat.