2024. 18. Alexandra, Erik

Nyolc góllal nyertek a bajai kézisek

Bajai Kézisek BK | 2017. Április 02. 23:29:44 | Utolsó frissítés: 7 éve

Vasárnap a férfi NB II. Dél-nyugati csoportjában a Bajai Kézilabda SE hazai pályán fogadta a dobogóra hajtó MK Pelikán Siklós KC csapatát. Az első mérkőzés a felnőttek összecsapása volt. Az első percekben a hazai gárda igazából nem kapta el a védekezés fonalát, valamint elég sok helyzet is kihasználatlanul maradt, ennek ellenére a keményen játszó Siklós ellen az első félidő eredménye : BKSE- MK Pelikán – Siklós KC : 10- 8

A második félidőben a védelmünk teljesen magára talált, a csapatjátékon is módosított Gál Géza edző, így a 10. perc végére már 5 góllal vezettek a hazaiak és ezt az előnyt a mérkőzés végéig jó játékkal sikerült is megtartani.

A végeredmény: Bajai KSE – MK Pelikán- Siklós KC : 30- 22

Bajai góllövők: Pasajlic Novica- 6, Pavlovic Milovan -5, Szántosi Tibor – 5, Kanuric Nenad- 4, Heller Milán -3, Goldberger Marcell-3, Horváth Norbert -2, Kazal krisztián – 1, Tutuc Eric Joel- 1.