Három bajai kenus járt Szlovákiában

Hoffmann Mónika | 2016. Május 31. 22:25:56 | Utolsó frissítés: 8 éve

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

HÉTVÉGÉN SZLOVÁKIÁBAN MEGRENDEZÉSRE KERÜLŐ INTERNATIONAL CANOE REGATTÁN 3 BAJAI KENUS IS VÍZRE SZÁLLT!

A magyar csapat 8 kenussal vágott neki a versenynek. A 23 nemzet közül végül a 6. helyen zártunk az éremtáblázaton. Ez egyszerűen fantasztikus eredmény, főleg úgy hogy volt olyan ország, akik 50-60 kajak – kenussal érkeztek!
A Bajai Vízisport Klub 3 kenusa (Bonyai Regina, Pálfia Panna és Hoffmann Viktor) is az utazó csapat tagja volt.
Petrovay Zsolt (Mekler) és Hoffmann Viktor kenupárosunk nagy csatákat vívott a hétvégén, 1000 és 500 méteren is a 4. helyen végeztek. 200 méteren pedig 3. helyen zártak. Nagyon megérdemelték a dobógót, megharcoltak érte, főleg, hogy orkán erejű szél fújt! Az eredményük attól is kiváló, hogy egy hete sincs, hogy összetérdeltek és csak 2 közös edzés van mögöttük.

Kenu kettesben Bonyai Regina és Fejes Nóra 1000 és 500 méteren is a 4. helyen végeztek és fantasztikus versenyben C-2 200 méteren 3. helyen zártak. Remek eredmény és főleg úgy, hogy mindezt hatalmas oldalszélben csinálták!
Pàlfia Panna C-1 1000 méteren aranyérmes lett! Majd 500 méteren bronzérmes és 200 méteren a 4. helyen ért célba!
Bonyai Regina szintén C-1 1000 és 500 méteren a 2. helyen végzett, míg 200 méteren a 3. helyen állhatott a dobogóra!
Ezzel a Magyar csapat 2 arany 4 ezüst és 4 bronzérmet szerzett.

Kiemelkedő eredmény! Gratulálunk mindenkinek!