Érmek és helyezések

Antal Tibor | 2019. Október 20. 21:51:01 | Utolsó frissítés: 4 éve

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Fotó:Végh Nóra

Pankovics Tibor, a Bajai Spartacus SC evezős szakosztályának edzője foglalta őssze a Hosszútávú Osrszágos Bajnokság történéseit, melyet szombaton Szolnokon rendeztek meg..A táv ilyenkor kicsiknek 4000, nagyoknak 6000 méter.

Az őszi hosszútávú versenyt tanuló fiaink kezdték, akik a jóval idősebbek között 15. helyen végeztek.
Sport XXI. Fiú tanuló T4 négypár: Horváth Ákos, Sipos Ábel, Végh Ádám, Varga Zétény Kormányos: Molnár Miklós
Ugyanebben a futamban indult egy a Kalocsai Sport Egyesülettel közös négypárunk, amely 10. helyen végzett. Bajai tagjai:
Balogh Ádám, Balogh Eszter

Férfi ifjúsági pairoar versenyszámban Derekas Ambrus és Szalai Andor a második helyen értek célba.
Férfi ifjúsági könnyűsúlyú szkiffesünk Szőllősi Balázs a tőle már szinte megszokott első helyet szerezte meg. Az összesítésben pedig 4. helyen zárt.
Molnár Miklós 10., míg Katos Armand a 19. helyet szerezte meg a férfi serdülő szkiffek futamában.
A Derekas ikrek, Derekas Flóra és Petra, női ifjúsági pairoarban indult ahol a 6. helyet szerezték meg.
Végül, de nem utolsó sorban női serdülő szkiffesünk, Derekas Blanka a 7. helyre robogott be.