2024. 2. Zsigmond

Sport

Vereséggel kezdtek a kézisek az NB II-ben

Bajai Kézisek baráti kör | 2015. Szeptember 20. 22:20:53 | Utolsó frissítés: 9 éve

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Férfi kézilabda NB II

I.forduló

2015. 09. 19.Simontornya

Holler UNFC – EJF Bajai KSE 30 – 25 (15 – 12)

Kapusok tekintetében tartalékosan álltunk ki, mivel sérülés következtében csak egy felnőtt hálóvédőnk volt. Tartalékként a junior csapat egyik kapusa állt készenlétben.
A HOLLER az első percekben erős lerohanásokkal, erőszakos betörésekkel megszerezte a vezetést, majd 3 gólos előnyre tett szert. Az első félidő eredménye:
Holler UNFC – EJF Bajai KSE: 15 – 12

Fiatal csapatunk tagjai lelkes skandálással biztatták felnőtt csapattársaikat.

A második félidőben sem lehetett egy percet sem pihenni, a küzdelem folytatódott. A csapatok a gólok tekintetében szinte fej-fej mellett haladtak, majd a 13. perctől a bajaiak megkezdték a felzárkózást és a 15. percben át is vették a vezetést. A 21. percben az ellenfél kiegyenlített: 24- 24 volt az állás. A 24. perc után a bajaiaknak 1 gól és egy kihagyott 7 méteres volt a mérlege.
Ez az utolsó 6 perc igen érdekesen alakult: a döntéseket olykor maguk a csapatok sem értették , ez zavaróként hatott a játékra.

Végeredmény: Holler UNFC – EJF Bajai KSE: 30- 25