2020. Október 25. Bianka, Blanka

Sport

Szilveszter kupa sorsolás

Antal Tibor | 2014. December 15. 18:11:11 | Utolsó frissítés: 6 éve

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

 

2014.XII.15.

 

Szerény érdeklődés mellett került sor az idei Szilveszter kupa sorsolására, amit ez miatt nem is a szokásos helyszínen a Foci presszóban, hanem annak irodájában rendeztek meg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FITOHORM SZILVESZTER KUPA 2014.

 

NYÍLT  KATEGÓRIA

 

„A” csoport                        „B” csoport                          „C” csoport

1. GREEN FRUIT                1. Duo Tape                              1. Borgazmus

    TIPPSZMIKSZ

 2. Casanova                       2. LK. Bulls                              2. R+M                                          

3. OPTIMISTÁK                   3. Fegyencváros                      3. FC. Ganna

4. SÁRKÖZÉRT                  4. Kővári és Barátai                  4. PREDATOROK                                                       

    „D” csoport                             

  1. BLSE BEST                         
  2. Gigászok                                          
  3. ALL – IN                      
  4. 4. Muslincák             

                                                                                               

Továbbjut minden csoport első két helyezett csapata.

  • 8-as tábla sorsolása 2014.12.29-én 21,00 órakor. (csapatvezetők részvételével)

 

 

ÖREGFIÚK KATEGÓRIA

 

 

„A” csoport                         „B” csoport                     „C” csoport                 

1.  Sugovica-Preceptum         1. REVCO FC.                  1. R + M

2.  OLD OPTIMISTÁK             2. Démász Rezét SE.        2. R – 4 LUX                       

3.  OLD Pesszimisták             3. BLSE 2000                    3. Panaco

4.  Lampanet.hu                     4. Potyka Csárda              4. Dorker FC.                       

 

  • Továbbjut  csoportok első két helyezett és a két legjobb 3. helyezett csapata. 
  • 8-as tábla sorsolása 2014.12.29-én 19,30 órakor. (csapatvezetők részvételével)

 

Lebonyolítás, általános tudnivalók mind két kategóriában:

  • Csoporton belüli körmérkőzés.
  • Játékidő 2 x 15 perc
  • A legjobb 8 között már egyenes kieséses rendszerben zajlanak a küzdelmek a döntőig.
  • Az egyenes kieséses rendszerben a negyeddöntőkben döntetlen végeredménynél
  • felváltva 3 – 3 büntetőt lőnek a csapatok, míg az elődöntőkben és a fináléban 2 x 5 perc hosszabbítás következik. Ha ez sem hoz döntést, akkor 3 – 3 büntető dönti el a továbbjutást vagy a győzelmet mind két kategóriában.  

 

Azonos pontszám esetén az alábbi sorrend dönt mind két kategóriában:

  • Gólkülönbség
  • Több rúgott gól
  • Egymás elleni mérkőzés pontkülönbség
  • Egymás elleni mérkőzés gólkülönbsége

 

2014. december 27.Szombat. Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.

                                                                                    

14:05          OLD OPTIMISTÁK – OLD Peszimisták            Öregfiúk kategória

14:40          Sugovica-Preceptum – Lampanet.hu

15:15          Casanova – OPTIMISTÁK                                Nyílt kategória

15:50          GREEN FRUIT TIPPSZMIKSZ -SÁRKÖZÉRT

16:25          Lampanet.hu – OLD OPTIMISTÁK                            Öregfiúk kategória

17:00          OLD Peszimisták – Sugovica-Preceptum

17:35          SÁRKÖZÉRT – Casanova                                 Nyílt kategória                             

18:10           OPTIMISTÁK – GREEN FRUIT TIPPSZMIKSZ

18:45          OLD Peszimisták – Lampanet.hu                        Öregfiúk kategória

19:20           Sugovica-Preceptum – OLD OPTIMISTÁK

19:55          OPTIMISTÁK – SÁRKÖZÉRT                         Nyílt kategória

20:30          GREEN FRUIT TIPPSZMIKSZ – Casanova

 

 

 

 

2014. december 28. Vasárnap. Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.  

                                                                          

10:00           Démász Rezét SE. – BLSE 2000                 Öregfiúk kategória

10:35          REVCO FC. – Potyka Csárda                                                  

11:10          LK. Bulls– Fegyencváros                              Nyílt kategória

11:45          Duo Tape – Kővári és Barátai

12:20          Potyka Csárda  – Démász Rezét SE.                      Öregfiúk kategória

12:55          BLSE 2000– REVCO FC.                                                                                 

13:30                  R + M – FC. Ganna                                       Nyílt kategória

14:05          Borgazmus – PREDATOROK

14:40          BLSE 2000 – Potyka Csárda                                Öregfiúk kategória

15:15          REVCO FC. – Démász Rezét SE.

15:50          Kővári és Barátai – LK. Bulls                        Nyílt kategória

16:25          Fegyencváros – Duo Tape

17:00          PREDATOROK – R + M                                                                                

17:35          FC. Ganna – Borgazmus

18:10          Fegyencváros – Kővári és Barátai                

18:45          Duo Tape – LK. Bulls                    

19:20          FC. Ganna – PREDATOROK           

19:55          Borgazmus – R + M

 

2014. december 29. Hétfő. Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.  

   

14:05          R – 4 LUX – Panaco                                            Öregfiúk kategória

14:40          R + M – Dorker FC.

15:15          Gigászok – ALL-IN                                           Nyílt kategória

15:50          BLSE BEST – Muslincák

16:25          Dorker FC. – R – 4 LUX                                             Öregfiúk kategória

17:00          Panaco – R + M

17:35          Muslincák – Gigászok                                        Nyílt kategória                             

18:10           ALL-IN – BLSE BEST

18:45          Panaco – Dorker FC.                                           Öregfiúk kategória

19:20           R + M – R – 4 LUX

19:55          ALL-IN – Muslincák                                          Nyílt kategória

20:30          BLSE BEST – Gigászok

 

19:30           Öregfiúk kategória 8 közötti sorsolása (kérjük a csapatvezetők   

                    megjelenését.)

21:00         Nyílt kategória 8 közötti sorsolása (kérjük a csapatvezetők megjelenését.)

 

2014. december 30. Kedd. Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.

 

Negyeddöntő:                Öregfiúk kategória

09:10          1.                                   – 2.                              

09:45          3.                                   – 4.                              

10:20            5.__________________ –  6._________________

10:55          7.                                   – 8.                              

                  

Negyeddöntő:                Nyílt kategória

11:30          1.                                   – 2.                              

12:05          3.                                   – 4.                              

12:40            5.__________________ –  6._________________

13:15          7.                                   – 8.                              

        

Elődöntő:                   Öregfiúk kategória

13:50          I.                                   -II.                               

14:25           III.___________________-IV.________________

 

Elődöntő:                   Nyílt kategória

15:00          I.                                   -II.                               

15:35         III.___________________-IV._________________

 

Öregfiúk mérkőzés a 3-4. helyért

16:10                                                                                          

Nyílt kategória mérkőzés a 3-4. helyért            

16:45              ___________________ – ___________________

 

Öregfiúk döntő:

17:20                   ___________________ –  ___________________

 

Nyílt kategória DÖNTŐ:

17:55                   ___________________ – ____________________

 

18:45     EREDMÉNYHIRDETÉS. (Nyílt és Öregfiúk kategória)

 

Letölthető sorsolás:

 

Letölthető dokumentum

 

 

 

hozzászólok