2024. 26. Ervin

Sport

Pongó Marcell bemutatkozott a Nürnbergben

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

A német másodosztályban, a Pro A-ban is elkezdődött a pontvadászat, a Nürnberg Falcons pedig a Schalke 04 kosárcsapatának vendége volt. Ez számunkra azért érdekes, mivel Pongó Marcell korábbi csapatától a Ratiopharm Ulmtól a Nürnbergbe igazolt. A Nürnberg másfél negyed után megfordította a találkozót, a második félidőben pedig már végig vezetett, és végül magabiztos, 82-74-es sikert aratott.

Fotó: Kezdo5.hu

A vendégek új bajai irányítója több mint 26 és fél percet töltött a parketten, ami alatt 4 pontot (2/3 dupla, 0/2 tripla), 8 gólpasszt, 3 pattanót, illetve 2-2 eladott labdát és beütött faultot jegyzett 10 VAL-ért.