Péntek 13 átka – Farkas Krisztián térdsérülést szenvedett

Antal Tibor | 2015. November 13. 15:27:21 | Utolsó frissítés: 8 éve

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Farkas Krisztián egy bajai Majális kupán Fotó:Fény-Gépész Kovács Gábor

Remek formában játszott Farkas Krisztián az elmúlt hétvégén. A Bajai LSE játékosa csereként állt be az Akasztó ellen a szünetben, és az ő góljával szerezte meg csapata a vezetést, majd 3 – 0-ra meg is nyerte a mérkőzést.

Krisztián gólja 0.40-től

Csütörtökön bebizonyította, hogy nem csak a pályán ért a focihoz, hiszen a Bácskiskunfoci felhívására 38 tippelő közül mindössze hárman tudták előre megjósolni mi lesz a norvég – magyar pótselejtező végeredménye, és ő köztük volt.

Krisztián saját felvétele

Fortuna azonban péntekre elpártolt tőle, hiszen egy kispályás foci meccsen egy sarkalásnál rátapostak a lábfejére, mely térdszalagszakadáshoz vezetett. Ez 1 hét járógipszet, és minimum 8-10 hét kiesést jelent a számára.

Péntek 13?

Kérdésünkre Krisztián elmondta, hogy eddig nem nagyon volt babonás, de most már kezd az lenni…

Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a téli szünetre esik a teljes lábadozás, hiszen a BLSE idén már csak egy mérkőzést játszik, az utolsó fordulóban Jánoshalmán.