Nem sok hiányzott a bravúrhoz

Bajai Kézisek BK | 2015. Október 04. 23:14:27 | Utolsó frissítés: 9 éve

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

HSC E. Hőgyész – Bajai Kézilabda SE 34 – 30

Szombaton a  bajai kézilabdások bizakodtak, hogy a Hőgyész ellen idegenben megszerzik első NB II-es győzelmüket.

Ez végül nem sikerült, de közel álltak hozzá.

A küzdelmes mérkőzésen sokáig felváltva vezettek a csapatok. A kritikus pont a 48. percben következett be, ekkor a Hőgyész dobott 3 gólt, melyre a mieink csak egy góllal válaszoltak, majd ismét kaptak hármat. Az 57. percben a bajai csapat dobott egymás után 3 gólt ( 31-29 ), azonban az utolsó 2 perc a házigazdáknak sikerült jobban. Ráadásul az utolsó másodpercben, a mérkőzés lefújása pillanatában, amikor a csapatok a kispadok felé tartottak, a labda még egyszer a hálónkba landolt és a bírók meg is adták.

Így a végeredmény: HSC.E. Hőgyész- Bajai KSE: 34 – 30.

Azonban szomorkodni túlzottan nincs sok idő, a jó megoldás kulcsát kell megtalálni, és lépni tovább.

Jövő szombaton  Szigetváron lép pályára a Bajai KSE.