2024. 27. Zita

Négy között a Bácska

Bajai Bácska facebook oldala | 2020. Január 15. 07:18:38 | Utolsó frissítés: 4 éve

Fotók: Bajai Bácska facebook oldala

Kedden Hepp Kupa negyeddöntő mérkőzésre utazott a Bácska a Városmajorba. Az idei szezon legjobb játékát mutattuk be Jakabék ezen az estén nem kevesebb, mintt 115 pontot dobva.
BKG-Prima Akadémia – Bajai Bácska FKE 89-115 (26-29, 23-29, 20-29, 20-28)
” Kiváló egyéni teljesítmények mellett csapatként nyertük meg ezt a meccset. Jakab Peti ma sem volt tartható, 43/18 ponttal (8 lepattanó és 48 VAL) járult hozzá a győzelemhez. Milos 26 pont (11 lepattanó és 29 VAL), Martin 19/15 pont (8 gólpasz és 23 VAL) kiváló mutatók. Ők hárman 88 pontot termeltek. “- írta a Bácska facebook oldala.

Február 15-16. kerül megrendezésre a final four. Két negyeddöntő még hátra van, a kupa döntőbe eddig a Bácska és a Budafok együttese biztosította a helyét.
A héten lesz még egy bajnoki meccsünk, az MNÁMK-ban fogadjuk a Nagykőrösi Sólymokat. Hajrá Bácska!!