Sport

Második a Spartacus az Emel kupán

Antal Tibor | 2017. Április 09. 22:33:20 | Utolsó frissítés: 7 éve

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Szombaton immár tizedik alkalommal rendezték meg az Emel kupa úszóversenyt a Bajai Sportuszodában, ami ezúttal is nemzetközivé sikerült, hiszen Zomborból és Szabadkáról is érkeztek csapatok, összesen 192 versenyzővel.

Az egyéni versenyben a fiúknál a 2007-es korcsoportban a Bajai Spartacus SC versenyzője Kaiser Dominik bizonyult a legjobbnak, aki 30 pontot szerzett.

Kaiser Dominik Fotó:Kaiser János

A csapatversenyt a  Dunaferr SE nyerte fölényeset 335 ponttal. A második helyen a házigazda Bajai Spartacus SC végzett 230 ponttal, míg a bronzérmes szekszárdiak 201 ponttal zártak.

Pass Ferenc (edző, Bajai Spartacus SC): Jól szerepeltek a gyerekek, akiktől vártuk hozták az érmeket, helyezéseket. Volt akiknek az első versenyük volt, nagyon szépen teljesítettek ők is