Mezőfi András | 2015. Április 30. 11:53:24 | Utolsó frissítés: 9 éve

I. WFC Open International Championships

2015.IV.25-26.

Baja, MNÁMK sportcsarnok

Mezőfi András beszámolója:

3 ország 157 versenyzője érkezett meg a WFC szövetség első bajai nemzetközi versenyére melynek magyarországi vezetője Mezőfi András.
Tiszteletét tette Olaszországból Franco Scorrano a WFC világszervezet elnöke is!
A verseny nagyon jó hangulatban, hatalmas küzdelmekkel zajlott a népes mezőnyben. A Kick-Thai Boxing Team Baja SE. versenyzői a selejtezőkön a legtöbben sikeresen átjutottak (segédedző: Mezőfi Richárd) a szombati napon, ami késő estig tartott! Majd következett a jól ismert sör,bor,pálinka szerelmem légy az enyém – azaz ereszd el a hajam éjszakai pihenés!
Viccet félretéve,vasárnap délelőtt 10 órakor kezdődtek meg a küzdelmek, döntők amit a bajai csapat 10 versenyzője meg is nyert.

Középen kék ingben Franco Scorrano a WFC Világszövetség (Független Harcosok szövetsége) elnöke Olaszországból

A 33 fős házigazda csapat mérlege: 10 arany, 11 ezüst, 8 bronz, 3 IV. hely, 1 V. hely

A legeredményesebb bajai versenyző Gulyás Gréta (15): Low-kick light kadett és felnőtt kategóriában lett 1 helyezett, ringben azaz thai-boxban junior kategóriában  pedig szintén első!

Mezőfi angyalai: Gulyás Gréta és Szujer Enikő

Délután 17.00-kor ünnepélyes eredmény hirdetés után eltávoztak kis városunkból a csapatok. Az edzők, csapatok, versenyzők elmondása, visszajelzése alapján elégedettek voltak a verseny lebonyolításával, a bíráskodással (Muay-Thai Szakszövetség bírói kar).
Ezúton is gratulálunk minden harcosnak és nem utolsó sorban a bajai csapatnak!