2024. 25. Márk

Hűvös döntetlen

Antal Tibor | 2019. Május 05. 20:02:30 | Utolsó frissítés: 5 éve

Vasárnap a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság déli csoportjának alsóházi rangadóján a Bajai SK – Bajaszentistván az Érsekcsanádot fogadta Vasvári Pál utcában. A hűvös idő ellenére sokan voltak kíváncsiak a találkozóra, köszönhetően hogy Csanádról is eljött a B – közép.

Az első félidő 20. percében egy kapu előtti kavarodást kihasználva Papp Árpád pofozta a labdát a hálóba 1 – 0.

Nem sokáig örülhetett a hazai publikum a vezetésnek, hiszen 10 percen belül fordítottak a vendégek. Előtt Büte Attila, majd Novotnik Ferenc talált be egy kontra végén. A Baja több szögletet végezhetett el a hajrában, de az eredmény a szünetig már nem változott. 1 – 2

A második félidő elején Kisa Péter 16-os sarkáról elvégzett szabadrúgásával egyenlített a Baja. 2 – 2.

Sőt a 73. percben Baladin Dominik indítását követően Nébl Martin ballal kilőte a hosszú sarkot. 3 – 2.

Már szinte mindenki elkönyvelte a 3 pontot, amikor a 92. percben egy oldalsó szabadrúgás után Novotnik Ferenc passzolt a hálóba, önmaga 2. csapata 3. gólját szerezve, ezzel kialakult a 3 – 3-as végeredmény.

Bajai SK – Bajaszentistván – Érsekcsanád 3 – 3 (1 – 2)

Vezette:Baranyai (Iványi, Kiss)

Gólszerzők: Papp (20), Kisa (49), Nébl (78) ill. Novotnik (25, 92), Büte (30)

Edzői nyilatkozatok

Koch Tamás (Bajai SK – Bajaszentistván): Nem tudtuk megismételni a múlt heti remek védekezésünket. Az ellenfél gyors játékosai sok gondot okoztak a kontráikkal. Ennek ellenére a második félidőben sikerült megszerezni a vezetést, de az utolsó percben határozatlanok voltunk a saját kapunk előtt, ami 2 pontunkba a került.

Vörös Dávid (Érsekcsanád): Fordulatos mérkőzésen szereztünk egy pontot. A játékosaim maximálisan betartották a megbeszélt taktikákat. Gyorsaságunkat kihasználva tudtunk leginkább veszélyt okozni a BSK-nak. Mérkőzés végén az öltözőbe megdicsérte a csapatot büszke, vagyok rájuk mert végig, koncentrálva játszották. A legvégén már szinte csak ifisták játszották, és végül ők hozták össze a gólt.