Dobó várában gyenge dobó teljesítmény!

Bajai Bácska | 2018. November 19. 16:39:05 | Utolsó frissítés: 5 éve

EKE Eger KOK – Bajai Bácska FKE 75-70 (21-17, 20-16, 11-22, 23-15)

Férfi Kosárlabda NB I B. Zöld csoport

A mérkőzés 15. percében szereztük az első hárompontosunkat, addigi mérlegünk 11/0. Ennek ellenére tudtunk tartani az extrán dobó hazaikat, a félidőben nyolcpontos hátrányunk volt. A folytatásban tudtuk hozni az elvárt teljesítményt, védekezésben és támadásban egyaránt jobbak voltunk. A huszonkilencedik percben vettük át a vezetést (48-50), ezt az előnyt tudtuk tovább növelni. A mérkőzésből már csak három perc volt hátra és 61-66 volt az állás. Gyorsan végett akartunk vetni a mérkőzésnek, de ez megbosszulta magát. Eladott labdák, kihagyott ziccerek visszahozták az egrieket. A végjátékban ismét nem találtunk a gyűrűbe, a jól büntetőző hazai megnyerték a meccset.- írta a Bácska facebook oldala

A folytatásban a Bácska vasárnap 17 órakor fogadja a Kecskemét csapatát, majd 30-án a Hepp kupa nyolcaddöntője következik az MNÁMK Sportcsarnokában.