2024. Október 5. Aurél

Czigány Bánk hetedik lett az Európa kupán

Mogyi SE facebook oldala | 2024. Június 02. 12:52:00 | Utolsó frissítés: 4 hónapja

Forrás:Mogyi SE facebook oldala

A hétvégén rendezték a Junior Európa-kupát a szerbiai Silver Lake tavon. A szombati elődöntők eredményeképpen mindkét mogyis fiú bejutott a ma reggeli 30 fős döntőbe. Czigány Bánk nagyszerű versenyzéssel a 7. lett, Csilics Márk pedig a 21. helyet szerezte meg egy remek futással. A lányok döntőjében Vas Eszter egy erős kerékpáros felzárkózást követően a 20. helyezést érte el. Rajtuk kívül a még ifjúsági korú Koller Kamilla és Koller Száva is értékes nemzetközi verseny tapasztalatokkal lett gazdagabb. Kamilla egy hellyel csúszott le tegnap a döntőről. 17. lett előfutamában, Száva pedig 19. a másik elődöntőben.

Gratulálunk minden magyar versenyzőnek, aki képviselte a nemzeti színeket az eseményen!