2024. 20. Konrád, Tivadar

A Hőgyész is legyőzve

Bajai Kézisek Baráti Kör | 2019. December 01. 20:33:54 | Utolsó frissítés: 4 éve

Vasárnap a férfi kézilabda NB II Dél – nyugati csoportjában a Bajai KC a Hőgyészi SC-t fogadta mintegy 100 néző előtt a Dr. Pósta Sándor Sportcsarnokban. Az első gólt az ellenfél lőtte büntetőből, és az 7 percig fej-fej mellett haladtak a csapatok. Azonban a további percekben a bajai gárda diktálta az iramot. A jó kapusteljesítmény is nagyban hozzájárult ahhoz, hogy fékezze és megzavarja az ellenfél elképzeléseit.

A második félidőben a Hőgyész csapata a 9. percben lőtte első gólját ( 22- 12 ). Utána volt nagy adok- kapok, de a vendégek alerohanásokkal sem tudták csökkenteni a különbséget, mivel a 29 – 30. percben egymás után 3 góllal vágtak vissza a bajaiak.

A végeredmény: Bajai KSE – Hőgyészi SC : 34 – 25
A legtöbb gólt Szabó Bence -7, Ayed Adem -6 és Csernai Róbert – 6 – lőtték , valamint Selmeczi Roland és Mészáros Dávid 4-4, Tutuc Eric Joel és Dobos Attila 3-3, Petrás Bálint -1 gólt lőttek.