2020. 10. Amália

Sport

A Hartával kezd a BLSE!

Antal Tibor | 2015. Július 30. 14:57:38 | Utolsó frissítés: 5 éve

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

 

Vidám pillanatok a kispadon a Sükösd elleni edzőmeccsen

 

Letölthető változat:

 

Letölthető dokumentum

A sorsolás még csak tervezet, időpontok, pályaválasztók még változhatnak jövő hétig!

 

1. forduló


Szabadnapos: Jánoshalma

2015.08.15 szombat 17:00

KHTK – Kiskunmajsa FC
Faddikorr Kiskunhalasi FC – Kiskőrös LC
Schieber Pincészet BLSE – Harta SE

2015.08.16 vasárnap 17:00

Ági Nektár Akasztó FC – Tiszakécske VSE
Kalocsai FC – Kecel FC
Soltvadkerti TE TRMX – Bácsalmási PVSE
Kecskeméti LC KTE SI – Kunszállás SE

2. forduló

Szabadnapos: KLC KTE SI

2015.08.22 szombat 17:00

Kiskunmajsa FC – Kalocsai FC
Tiszakécske VSE – Schieber Pincészet BLSE

2015.08.23 vasárnap 17:00

Harta SE – Jánoshalmi FC
Kecel FC – Ági Nektár Akasztó FC
Kunszállás SE – Soltvadkerti TE TRMX
Bácsalmási PVSE – Faddikorr Kiskunhalasi FC
Kiskőrös LC – KHTK

3. forduló

Szabadnapos: Harta

2015.08.29 szombat 17:00

Schieber Pincészet BLSE – Kecel FC
KHTK – Bácsalmási PVSE
Faddikorr Kiskunhalasi FC – Kunszállás SE

2015.08.30 vasárnap 17:00

Soltvadkerti TE TRMX- Kecskeméti LC KTE SI
Ági Nektár Akasztó FC – Kiskunmajsa FC
Kalocsai FC – Kiskőrös LC
Jánoshalmi FC – Tiszakécske VSE

4. forduló

Szabadnapos: Soltvadkert

2015.09.05 szombat 16:30

Kiskunmajsa FC – Schieber Pincészet BLSE
Tiszakécske VSE – Harta SE

2015.09.06 vasárnap 16:30

Kecel FC – Jánoshalmi FC
Kecskeméti LC KTE SI – Faddikorr Kiskunhalasi FC
Kunszállás SE – KHTK
Bácsalmási PVSE – Kalocsai FC
Kiskőrös LC – Ági Nektár Akasztó FC

5. forduló

Szabadnapos: Tiszakécske

2015.09.12 szombat 16:30

Schieber Pincészet BLSE – Kiskőrös LC
KHTK – Kecskeméti LC KTE SI
Faddikorr Kiskunhalasi FC – Soltvadkerti TE TRMX

2015.09.13 vasárnap 16:30

Harta SE – Kecel FC
Ági Nektár Akasztó FC – Bácsalmási PVSE
Kalocsai FC – Kunszállás SE
Jánoshalmi FC – Kiskunmajsa FC

6. forduló

Szabadnapos: Kiskunhalas

2015.09.19 szombat 16:00
Kiskunmajsa FC – Harta SE

2015.09.20 vasárnap 16:00

Kecel FC – Tiszakécske VSE
Soltvadkerti TE TRMX – KHTK
Kecskeméti LC KTE SI – Kalocsai FC
Kunszállás SE – Ági Nektár Akasztó FC
Bácsalmási PVSE – Schieber Pincészet BLSE
Kiskőrös LC – Jánoshalmi FC

7. forduló

Szabadnapos: Kecel

2015.09.26 szombat 16:00

KHTK – Faddikorr Kiskunhalasi FC
Tiszakécske VSE – Kiskunmajsa FC
Schieber Pincészet BLSE – Kunszállás SE

2015.09.27 vasárnap 16:00

Ági Nektár Akasztó FC – Kecskeméti LC KTE SI
Kalocsai FC – Soltvadkerti TE TRMX
Harta SE – Kiskőrös LC
Jánoshalmi FC – Bácsalmási PVSE

8. forduló

Szabadnapos: KHTK

2015.10.03 szombat 15:00

Faddikorr Kiskunhalasi FC – Kalocsai FC
Kiskunmajsa FC – Kecel FC

2015.10.04 vasárnap 15:00
Soltvadkerti TE TRMX – Ági Nektár Akasztó FC
Kecskeméti LC KTE SI – Schieber Pincészet BLSE
Kunszállás SE – Jánoshalmi FC
Bácsalmási PVSE – Harta SE
Kiskőrös LC – Tiszakécske VSE

9. forduló

Szabadnapos:Kiskunmajsa

2015.10.10 szombat 15:00

Schieber Pincészet BLSE – Soltvadkerti TE TRMX
Tiszakécske VSE – Bácsalmási PVSE

2015.10.11 vasárnap 15:00

Harta SE – Kunszállás SE
Ági Nektár Akasztó FC – Faddikorr Kiskunhalasi FC
Kalocsai FC – KHTK
Kecel FC – Kiskőrös LC
Jánoshalmi FC – Kecskeméti LC KTE SI

10. forduló

Szabadnapos: Kalocsa

2015.10.17 szombat 14:30

KHTK – Ági Nektár Akasztó FC
Faddikorr Kiskunhalasi FC – Schieber Pincészet BLSE

2015.10.18 vasárnap 14:30

Soltvadkerti TE TRMX – Jánoshalmi FC
Kecskeméti LC KTE SI – Harta SE
Kunszállás SE – Tiszakécske VSE
Bácsalmási PVSE – Kecel FC
Kiskőrös LC – Kiskunmajsa FC

11. forduló

Szabadnapos: Kiskőrös

2015.10.24 szombat 14:30

Schieber Pincészet BLSE – KHTK
Kiskunmajsa FC – Bácsalmási PVSE
Tiszakécske VSE – Kecskeméti LC KTE SI

2015.10.25 vasárnap 14:30

Harta SE – Soltvadkerti TE TRMX
Kecel FC – Kunszállás SE
Ági Nektár Akasztó FC – Kalocsai FC
Jánoshalmi FC – Faddikorr Kiskunhalasi FC

12. forduló

Szabadnapos: Akasztó

2015.10.31 szombat 13:30

KHTK – Jánoshalmi FC
Faddikorr Kiskunhalasi FC – Harta SE

2015.11.01 vasárnap 13:30

Soltvadkerti TE TRMX – Tiszakécske VSE
Kecskeméti LC KTE SI – Kecel FC
Kunszállás SE – Kiskunmajsa FC
Bácsalmási PVSE – Kiskőrös LC
Kalocsai FC – Schieber Pincészet BLSE

13. forduló

Szabadnapos: Bácsalmás

2015.11.07 szombat 13:30

Schieber Pincészet BLSE – Ági Nektár Akasztó FC
Tiszakécske VSE – Faddikorr Kiskunhalasi FC
Kiskunmajsa FC – Kecskeméti LC KTE SI

2015.11.08 vasárnap 13:30

Kecel FC – Soltvadkerti TE TRMX
Harta SE – KHTK
Kiskőrös LC – Kunszállás SE
Jánoshalmi FC – Kalocsai FC

14. forduló


Szabadnapos: Schieber Pincészet Bajai LSE

2015.11.14 szombat 13:30

KHTK – Tiszakécske VSE
Faddikorr Kiskunhalasi FC – Kecel FC

2015.11.15 vasárnap 13:30

Soltvadkerti TE TRMX – Kiskunmajsa FC
Kecskeméti LC KTE SI – Kiskőrös LC
Kunszállás SE – Bácsalmási PVSE
Ági Nektár Akasztó FC – Jánoshalmi FC
Kalocsai FC – Harta SE

15. forduló

Szabadnapos:Kunszállás

2015.11.21 szombat 13:00

Kiskunmajsa FC – Faddikorr Kiskunhalasi FC
Tiszakécske VSE – Kalocsai FC

2015.11.22 vasárnap 13:00

Harta SE – Ági Nektár Akasztó FC
KECEL FC – KHTK
Jánoshalmi FC – Schieber Pincészet BLSE
Bácsalmási PVSE – Kecskeméti LC KTE SI
Kiskőrös LC – Soltvadkerti TE TRMX

 

 

Forrás:bkmlsz

hozzászólok