2020. Október 30. Alfonz

Kispálya

Halfőző focikupa sorsolása

Szörényi László | 2019. Július 06. 12:30:58 | Utolsó frissítés: 1 éve

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

 

 

 Elizabeth Étterem Halászléfőző Kupa

Nyílt Műfüves Kispályás Labdarúgó Torna Baja – 2019.

 

 

„A” csoport                                      „B” csoport                                        „C” csoport                    

 1.EXTRA                                          1. Casanova                                         1. R + M                              

 2. HARRY MIX                                  2. Picoló                                                2. Rokkantak            

 3. CSIBI FC.                                     3. Paler Jók                                          3. RUFORM                      

 4. H-Z Tetőszerviz                            4. Reál Élelmiszer                                 4. Fegyencváros        

                                        

 

2019. 07.  09.  Kedd                                                     2019. 07. 10.  Szerda                

18:05 HARRY MIX – CSIBI FC.                                       18:05  Picoló  – Paler Jók                                           

18:40  .EXTRA  –  . H-Z Tetőszerviz                                18:40  Casanova – Reál Élelmiszer                              

19:15  H-Z Tetőszerviz    – HARRY MIX                           19:15  Reál Élelmiszer  – Picoló

19:50 CSIBI FC. – EXTRA                                   .         19:50   Paler Jók –  Casanova

20:25  CSIBI FC.  –  H-Z Tetőszerviz                               20:25  Paler Jók – Reál Élelmiszer                              

21:00  EXTRA – HARRY MIX                                          21:00  Casanova – Picoló

 

 2019. 07. 11.  Csütörtök

18:05  Rokkantak – RUFORM

18:40   R + M  – Fegyencváros

19:15   Fegyencváros – Rokkantak                                         .            

19:50  RUFORM – R + M                              

20:25  RUFORM – Fegyencváros

21:00   R + M  – Rokkantak

 

2018. 07. 12.  Péntek

 

Negyedddöntők:

                         I. sz. mérkőzés                                                II. sz. mérkőzés

17:30  1. helyezett csapat.  – 3. helyezett csapat.          18:05  1. helyezett csapat. – 2.helyezett csapat.     

                

 

                        III. sz. mérkőzés                                             IV. sz. mérkőzés

18:40  2. helyezett csapat.  – 2. helyezett csapat.           19:15  1. helyezett csapat.   – 3. helyezett csapat.

                              

Elődöntők:

19:50   I. sz. győztes.                                            –      III. sz. győztes.                                                                            20:25  II. sz. győztes.                                            –      IV. sz. győztes.

                 

21:00         III. helyért: Az elődöntő két vesztese 

21:35         Döntő:         Az elődöntő két győztese 

22:15        Eredményhirdetés

 

Játékidő: 2×15 perc.

Egyenes piros lappal kiállított játékos, a torna hátralévő mérkőzésein már nem szerepelhet!

Sárga + sárga = piros lappal kiállított játékos a következő 1 mérkőzéstől eltiltva!

A csoportokból az 1-2. helyezett, és a két legjobb 3. helyezett csapatok jutnak a negyeddöntőbe.                        Innentől már egyenes kiesés van, döntetlen esetén 3-3 hétméterest rúgnak a csapatok.

Negyeddöntők és az elődöntők sorsolása 2019.07.11-én csütörtökön 21:45 órakor a Foci presszóban. Kérjük a továbbjutó csapatok csapatvezetőit, hogy képviseljék a csapataikat.

 

 

 

 


hozzászólok