Sport

Egy fa dőlt a focipályára Szeremlén

Antal Tibor | 2017. Október 30. 11:09:02 | Utolsó frissítés: 6 éve

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Vasárnap rendezték a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság déli csoportjában a Szeremle – Borota mérkőzést. A találkozó arról marad emlékezetes, hogy a 75 – 80. perc körül 4 – 2-es vendég vezetésnél a nagy szélvihar egy fát döntött a pályára a kapu mögött.

Videó:

Szerencsére  senkinek sem esett baja, és az egyik nézőnél véletlenül épp volt egy Stihl fürész (!!!) amivel összedarabolta a fát, majd közösen a játékosokkal és a technikai személyzettel együtt 10 perc alatt letakarították a pályát, így folytatódhatott a meccs. Ez követően a Szeremle még Kudella Nándor révén szépített, ám Tarjányi Sándor az utolsó percekben esett két találata eldöntötte a 3 pont sorsát. A mérkőzést 6 – 3-ra a Borota nyerte, mely így továbbra is negyedik a tabellán, és zárkózott a dobogósokra, hiszen a Sükösd és a Dusnok is pontokat vesztett.