2024. 2. Zsigmond

Vereséggel kezdett a Szentistván

Antal Tibor | 2016. Feburár 29. 00:39:10 | Utolsó frissítés: 8 éve

Vasárnap a megyei II. osztály déli csoportjának nyitófordulójában a Bajaszentistváni SK a Petőfi-szigeti új műfüves pályán fogadta a Borotát, melyet sok szurkolója elkísért.

A borotai B-közép

A találkozó 15. percében egy szögletet követően Onhausz Erik szerzett vezetést a hazaiaknak 1 – 0.

Gyorsan jött a válasz. A 18. percben a tavaly még a BLSÉ-t erősítő Szabó Szilárd szép beadását Trója fejelte Détáry kapujába 1 – 1.

Szünetre 1 – 1-gyel vonultak a csapatok, majd az 53. percben Trója – Gáspár – Körmöczi háromszög után Körmöczi 10-ről kilőtte a bal alsó sarkot 1 – 2.

Az  59. percben Gáspár és Torma szép passzokkal sakk-mattig kijátszott egy helyzetet, melyet Torma fejezett be 1 – 3. Talán ez volt a találkozó legszebb gólja.

Ebből lett a negyedik borotai gól.

A kegyelemdöfést Madarász Csaba adta meg a 88. percben, aki egy szöglet után lepörgött labdát  pofozott a jobb alsóba 1 – 4.

A meccs krónikájához tartozik még, hogy a Szentistván csapatából Pankovics Andrást a 68. percben bokasérülés miatt cserélni kellett.