2024. Október 18. Lukács

Új eredményjelző a Vasvári Pál utcában

| 2015. Április 19. 14:18:28 | Utolsó frissítés: 10 éve

2015.IV.18.

Szombaton hatalmas meglepetés érte a Schieber Pincészet  BLSE – ESMTK NB III-as bajnoki mérkőzésre kilátogatókat, hiszen a jól megszokott táblás kézi működtetésű eredményjelzőt modern elektromos váltotta fel.

Jobb és bal oldalon a gólok számát mutatja a készülék, középen pedig hogy hányadik percben tart a mérkőzés.

Bár a pályát a város kezeli, az eredményjelzőt a sportegyesület szerezte be pályázati pénzből közel 1 millió forintért. Mellette egy elektromos cseretábla is érkezett.

A beruházást mindenki örömmel fogadta. Még a vendégjátékosok tetszését is elnyerte, hiszen szerintük a 0 – 4 igencsak jól mutatott rajta.

Reméljük 2 hét múlva a másik számsor is tesztelve lesz.

A félidő egyébként 0 – 0 volt, a szünet után azonban gyorsan gólt kapott Evanics Zoltán csapata, és a kockáztatás sajnos újabb vendégtalálatokat hozott.

A gólkamerát az ESMTK kapujába tettem be mind két félidőben, így azt egy az egyben lehetett törölni.

Az újabb vereségnek köszönhetően a BLSE egyre reménytelenebb helyzetben van, de azért még egy pozitívumot meg tudunk említeni a mérkőzésről: a lefújást követően leszállt egy gólya a félpályánál, és begyalogolt a 16-oson belülre. Valami ilyesmit várunk legközelebb csatárainktól is, persze egy jó lövéssel és góllal befejezve az akciót…

Ha meccs után otthon is gólya várt volna méghozzá egy csomaggal, annak nem örültem volna ennyire…