2024. 28. Hajnalka

Félbeszakadt a Szeremle – Katymár mérkőzés

Antal Tibor | 2015. Március 14. 21:46:27 | Utolsó frissítés: 9 éve

Az esetről a szeremlei csapat facebook oldaláról értesültünk:

“Felnőtt csapatunk egy félidő előny adott ellenfelének,aki köszönte szépen a tálcán nyújtott lehetőséget 3 gólall “hálálta meg a hazaik rossz félidejét!
A második félidőben fordult a képlet és a 78, percig egygólosra csökkentette hátrányát a hazai csapat!2-3
Ekkor azonban egy jogos vendég kiállítás után a “katymári” szerb játékos a játékvezető felé rúgott amiért a JV beszüntette a mérkőzést!Megjegyzem a látottak alapján teljesen jogosan!
A vendégek ezek után sem fogták vissza magukat,sportszerűtlen viselkedésükkel!
Ezek után döntés a Szövetség kezében!
Véleményünk szerint amennyiben a mérkőzés nem szakad félbe a hazai csapat megfordíthatta volna az eredményt!
Haász Balázs:-Játékosaim hozzállásával elégedett vagyok!0-3 után is képesek lettünk volna az eredmény megfordítására!Sajnálom a mérkőzés ilyen jellegű befejezését!”

A találkozót amúgy Rácz Béla játékvezető dirigálta akit már többször megválasztottak a megye legjobb sípmesterének.

Közben egy másik szemtanút is meghallgattunk.

Darko Miloradovicnak (mert róla van szó) az esetet megelőzően már volt egy sárga lapja. A játékvezető egy 2 méteres lest intett be, ami miatt hevesen kezdett rekllamálni. Megkapta ezért második sárgáját, ami után el is indult lefelé, majd megfordult visszament a játékvezető elé és kb 3 méterre tőle belerúgott a sárba ami beterítette a  sípmestert aki ez után lefújta a találkozót.

A Katymárból egyébként ez volt a második kiállítás a meccsen, hiszen a 47. percben második sárgával Szabó Csaba is mehetett zuhanyozni mindenki szerint jogosan.