2024. 7. Gizella

Somogyi Tibor verte a Csanádot

Dr Husti | 2016. Március 07. 08:52:30 | Utolsó frissítés: 8 éve

Megyei II. osztály Déli csoport

Vasárnap pályaproblémái miatt a Petőfi-szigeti műfüvesen fogadta a Bajaszentistván az Érsekcsanádot.
Az unalmas első félidő végén a mezőnyből kiemelkedő Somogyi Tibor szabadrúgásból szerzett gólja vitt némi színt a játékba. 1-0

Somogyi Tibor

Mindkét csapat a győzelem reményében kezdte a második játékrészt. Vörös Dávid a vendégek mestere cserékkel is próbálta nagyobb lendületre sarkallni csapatát. Változatos játék alakult ki, adódtak helyzetek, de az 51. percben ismét következett Somogyi, aki egy újabb góllal bizonyította klasszisát. 2-0

Sok egyéni hiba és felesleges szabálytalanság, sárga és piros lapok tömkelege fokozta a hangulatot. A 62. percben Onhausz kiállítását követően némi fölényre tett szert a Csanád, amit Büte Attila váltott gólra. 2-1

A gól után újabb lendületet vett a Csanád, de a hazaiak taktikus (időhúzó) játéka eredményesnek bizonyult.

A mérkőzés hajrájában Taba Zoltán, második sárgával, a kiállítás sorsára jutott, játéka nagyon fog hiányozni a csanádiaknak a jövő heti Tompa elleni szintén kiesési rangadón.
A vége 2 – 1-es szentistváni győzelem lett, a csanádiaknak nem sikerült konzerválni a múlt heti dusnoki lendületet és akarást.