2024. 27. Zita

Repülőjegy Rióba!

Bajai Vízisport Klub | 2016. Június 12. 22:39:44 | Utolsó frissítés: 8 éve

A Bajai Vízisport Klub para sportolója Suba Róbert a II.Para Válogatón Szegeden “megváltotta” jegyét az Olimpiára!

A második válogatón szombaton Juhász Tamás győzött, így 1-1 volt az állás.Vasárnap tartották a szétlövést, melyen Robi bizonyult jobbnak, így Ő képviseli hazánkat KL-1 kategóriában a Riói Olimpián. Így újabb bajai sportol vesz részt az ötkarikás játékokon!

Suba Róbert

Ezen a hétvégén volt Szegeden az I. Ifjúsági VB válogató is, melyen 4 kenus sportolónk indult.

Pénteken C-1 200 méteren Bonyai Regina 3. helyen ért célba, míg Pálfia Panna (első éves serdülőként) a 7. helyet szerezte meg.

Szombaton C-1 500 méteren Bonyai Regina 2. helyen ért célba, míg Pálfia Panna (első éves serdülőként) a 6.helyen ért célba.

Vasárnap délelőtt C-2 200 méteren Bonyai Regina és Molnár Rebeka (Lágymányosi Spari) rajtcél győzelmet aratott és az első helyen értek célba. Így 1-0-ra vezetnek a VB válogatón.

Ugyanebben a futamban Pálfia Panna és Finta Kata a 4. helyen hozta be a hajót.

A győri maraton EB válogató után Pálfa Panna képviseli hazánkat C-1 14 kilométeren a maraton Európa Bajnokságon!

Gratulálunk mindeninek! Hajrá Baja! Hajrá Bajai Vízisport Klub!