2024. 19. Emma

Nyolcadik helyen zárnak a bajai kézisek

Bajai Kézisek BK | 2017. Május 02. 11:30:10 | Utolsó frissítés: 7 éve

A kézilabda NB II Dél – Nyugati csoportjában a  Bajai KSE a hétvégén a dobogós Hőgyész SC kézilabdásait fogadta a Dr Pósta Sándor Sportcsarnokban. A bajai csapat felkészült, jó játékkal, feljavuló védekezéssel és kapusteljesítménnyel a kihagyott helyzetek ellenére is megnyerte az utolsó előtti bajnoki mérkőzését.

Végeredmény: Bajai KSE – Hőgyész SC: 29 – 21

A bajai gólokat lőtték: Krec Jugoslav – 7, Pavlovic Milovan – 5, Zapletán Csaba -4, Pasajlic Novica – 3, Goldberger Marcell- Horváth Norbert – Kazal Krisztián – 2 -2-2, Tutuc Eric- Mészáros Dávid- Kanuric Nenad-Heller Milán -1-1-1-1

17:00   Pécsi VSE II   – Dunaújvárosi AC   34 32

A Bajai KSE az utolsó forduló eredményeitől függetlenül 8. helyen zárt a tabellán. Ez azért is nagy szó, hiszen a félszezonkor nyeretlenül még sereghajtó volt a bajai gárda.

A tabella állása

Juniorjaink szintén jó játékkal, ugyanakkor sok hibával, de feljavuló védekezéssel lépés tudtak tartani a hőgyészi fiatalokkal. A félidő eredménye a bajaiak javára: 13-12. A második félidő közepén taktikát váltottak a vendégek, de két gólnál többel nem tudtak nagyobb előnyre szert tenni. Az utolsó percekben sikerült a bajai junioroknak az egyenlítést megszerezni, melynek nagyon örültünk.

Végeredmény: Bajai KSE- Hőgyész SC: 28- 28

A bajai gólokat lőtték: Goldberger Marcell-6, Kazal Krisztián-6, Tutuc Eric-5, Zsöllér Dániel-5, Pető Dorián- 3, Mizsei Erik- Tóth Ákos- Ostheimer Richárd- 1-1-1