2024. 4. Flórián, Mónika

Méretes zakó

Antal Tibor | 2016. Április 18. 18:04:54 | Utolsó frissítés: 8 éve

A Bajai LSE U13-as csapata kisebb meglepetésre megnyerte a megyei korosztályos futsal bajnokságot. Az országos döntőbe jutáshoz azonban egy sokkal nagyobb csodára lett volna szükség, hiszen hétfőn a Junior Sport Kft Szeged volt a vendég az MNÁMK Sportcsarnokában, mely két évvel ezelőtt megnyerte az országos döntőt, és most is magabiztosan győzte le minden ellenfelét a Csongrád megyei selejtezőn.

Az első félidőben jól tartották magukat a mieink, hiszen 0 – 2- volt a szünetben, a második negyed órában azonban kijött a két csapat közötti különbség. A szegedi futsalosok – akik között volt jó néhány fizikális előnyben lévő játékos is –  tetszés szerint szerezték góljaikat.

A végeredmény 0 – 7 lett, de a bajai játékosoknak nincs miért szégyenkezni, hiszen az utolsó percig küzdöttek legalább a becsületgól megszerzéséért, ami most nem sikerült. A visszavágó amennyiben megrendezik értelemszerűen már csak formalitás lesz.