2024. 26. Ervin

Majdnem sikerült

Bajai Kézisek BK | 2018. Március 19. 10:25:59 | Utolsó frissítés: 6 éve

Vasárnap a férfi kézilabda NB II Dél – nyugati csoportjában a  Bajai KSE hazai pályán fogadta a listavezető NEKA U22-es csapatát, akikről tudjuk igen erős ellenfelek. Fő ” foglalkozásuk ” a kézilabdázás.
Az első félidőben is izgalmas játékot láthattunk, de a NEKA fiataljaival nehezen tartották a lépést a bajaiak. Félidő eredménye: 13 : 19 a vendégek javára.
A második félidő is bővelkedett izgalmakban. A bajai csapat teljesítménye feljavult, Gál Géza jól szervezte csapatának cseréit és a támadó- védő játékot is. Az utolsó percben felcsillant a remény az egyenlítés lehetőségére, azonban a nyitott védekezés nem a hazai csapatnak kedvezett, a NEKA ifjoncai lecsaptak az eladott labdára és így a végeredmény: Bajai KSE- NEKA: 29-31
A második félidőt a hazai csapat nyerte 16-12 arányban, jó mérkőzést láthatott a kilátogató közönség. – írta a Bajai Kézisek Baráti Körének facebook oldala.

Bajai KSE – NEKA U22 29 – 31 (13 – 19)
Bajai góllövők: Krec Jugoslav-7, Pavlovic Milovan-6, Pasajlic Novica-5, Mandic Zoran-3, Szántosi Tibor-2,
Mészáros Dávid -2, Kálóczi Dániel-2, Sáricz Gábor-1

A tabella állása

A felnőttek mellett az ifjúságiak is pályára léptek az elmúlt hétvégén, az ellenfelük a Bácsalmási PVSE volt.

Élvezetes nagyiramú játékot láthattunk, jó kapusteljesítményekkel és olykor szép megoldásokkal, de természetesen mindkét oldalon voltak hibák melyeknek egyik edző sem örvendezet.
A bajai fiatalok az első félidő 15. percétől átvették a vezetést és meg is tartották a mérkőzés végéig.
A végeredmény: Bajai KSE- Bácsalmási PVSE: 32 – 25

A bajai ifik így megszerezték a tavaszi bajnoki forduló első győzelmét Fotó:Bajai Kézisek Baráti Kör

Bajai góllövők: Kazal Krisztián-8, Blaskó tamás-7, Ostheimer Richárd-6, Zsöllér Dániel-4, Pető dorián-3, Cvitkó István  -3, Klein Ákos -1