2024. 3. Irma, Tímea

Jók vagyunk strandon

Mogyi Bajai Birkózó Club | 2018. Augusztus 05. 15:21:52 | Utolsó frissítés: 6 éve

Festői környezetben, Csongrádon, a Körös-torkolatban került megrendezésre augusztus 4-én, szombaton, immár harmadik alkalommal a Strandbirkózó Országos Bajnokság. A bajnokságra 15 egyesület 141 versenyzője nevezett. A bajai csapat a legtöbb, 15 versenyzővel indult a versenyen, amit a szervezők különdíjjal is honoráltak.

A versenyen a bajai birkózó csapat, a szezett pontokat tekintve holtverenyben első helyen végzett a fővárosi UTE csapatával együtt. Az egyéni eredmények figyelembe vételével a csapatversenyt az UTE nyerte, második a Mogyi BBC és harmadik a Nagyszénási BC lett.

Remek felkészülési lehetőség volt ez a Törökországi Strandbirkózó Világbajnokságra készülő felnőtt, férfi versenyzőinknek: Püspöki Patriknak és Borsos Bálintnak.