2024. 19. Ivó, Milán

Ismét nyertek kéziseink

Bajai Kézisek BK | 2017. Feburár 26. 22:32:17 | Utolsó frissítés: 7 éve

Vasárnap az  Bajai Kézilabda SE Mecseknádasdon lépett pályára..
  A gárda az előző heti győzelemnek köszönhetően remek hangulatban, győzelemre törekedve lépett pályára. Az első félidő eredménye ennek megfelelően alakult:  Mecsek Takarék Mecseknádasd- Bajai KSE: 12- 14

A második félidő is bővelkedett izgalmakban. A 36. percben 15-16 a bajaiaknak, majd a 40. percben már 5 góllal vezetett a BKSE. A vendéglátók sem adták könnyen a győzelmet.

A végeredmény: Mecsek Takarék Mecseknádasd- Bajai KSE: 25 : 27

NB II Dél – nyugati csoport állása

Junior csapatunk is majdnem bezsebelte a győzelmet. A félidő itt is a bajai fiatalok eredményességét tükrözte: Mecsek Takarék Mecseknádasd- Bajai KSE: 10 : 12
A második félidőben is végig vezettek fiataljaink, amikor kapusunkat sajnálatos módon sérülés érte, így az ellenfél ezt a lehetőséget kihasználva ( sajnos technikai okokból nem volt cserelehetőségünk ) kiegyenlítettek a hazaiak, majd az utolsó percben egy kérdéses bírói döntés hozzásegítette a mecseknádasdiakat a győzelem megszerzéséhez.
Végeredmény: Mecsek Takarék Mecseknádasd – Bajai KSE junior: 22- 21