Sport

Holczer mesterhármas Garán

Antal Zsolt | 2017. Szeptember 19. 16:59:53 | Utolsó frissítés: 7 éve

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Két veretlen, egyaránt 7 pontos csapat találkozott a Megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság déli csoportjának a hétvégi rangadóján, hiszen a Gara a Bajaszentistvánt fogadta oroszlánbarlangjában. A párharc győztese a dobogóra állhatott fel. Garai mezőnyfölényben telt az első 20 perc. Ám két oldalról belőtt beadást is kihagyott a garai támadószekció ill. a kialakított lövőhelyzetek befejezése is gyatrára sikerültek. Holczer Csabának nem kellet 3-4 helyzet, ő az elsőt bevágta Szabó kapus szeme közé.0 – 1

A második helyzetét szintén gólra váltotta Holczer, így vendégelőnnyel zárult az első félidő. A második játékrész sem hozott sok sikert a hazaiaknak. Gyenei majd Pintér is mattolta a garai védelmet. Később Kerezsi szépített, majd Holczer megrúgta a 3. gólját, túlzottan nem volt tekintettel garai gyökereire. A vendég csapat helyzeteit remekül használta ki, különösen az első félidőben. Behúzódó védekezésével, kontráival, magasabb osztályt megjárt játékosaival fölényes győzelmet aratott a végére fejben és testben is elfáradt garaiakkal szemben. Még az is belefért, hogy a több szentistváni játékos is az előző napi lakodalomra hivatkozva lemondta, vagy csak csereként vállalta a mérkőzést.

Gara – Bajaszentistván 1 – 5 (0 – 2)

Vezette:Lichtenberger (Horváth, Rátkai)

Gólszerzők: Kerezsi ill. Holczer Cs 3, Gyenei, Pintér

Kiállítva:Jakab Z (Gara) 81p