Antal Tibor | 2022. Október 10. 05:30:28 | Utolsó frissítés: 2 éve

Ifjúsági B Országos Bajnokság, U23 Országos Bajnokság

Szeged 2022.10.08.

79 egyesület 408 induló

Újabb Országos Bajnoki cím Bajára!!

Andrási Márton kiváló munkával újabb Országos Bajnoki címet szerzett. A többiek is minden dicséretet megérdemelnek, hiszen ők is nagyszerűen küzdöttek.

Edzők: Hammer Erik, Radics Attila

Andrási Márton az U23-as korosztály Európa Bajnoki indulója !!!

A válogató versenyeken elért szép eredményeknek köszönhetően, Andrási Márton a Magyar Judo Válogatott tagjaként, kiharcolta az indulási jogot az U23 judo Európa bajnokságon, 60 kg-ban. A versenyt a boszniai fővárosban, Szarajevóban rendezik 2022.10.27-30 között. Márton felkészülése hétfőtől – péntekig Tatán folytatódik a következő héten, ahol egy nemzetközi edzőtábort rendeznek a korosztálynak. Eredményes felkészülést kívánunk!

Krizsán Milán újra nyert a Svájci Bajnokságban!

Krizsán Milán a Mogyi Bajai Birkózó Club versenyzője, aki jelenleg a Svájci Bajnokság I. osztályában szerepel, újra győzött a hétvégi összecsapáson. Ezúttal 74kg szabadfogásban nyert hatalmas fölénnyel, 15-0-ra.

Fotó:World Triatlon.com

Faldum Gábor 16.helyen végzett Cagliariban!

Világbajnoki futam volt a következő állomás Faldum Gábor idei versenynaptárában, ahol ismét hozta jó formáját és 16. helyen végzett Cagliariban. Szeles és meleg idő fogadta a versenyzőket, ami igen csak nehéz körülményeket teremtett Mindenki számára. Gábor jó uszás és bringa elején egy rövid zárkózás után egyből a 30fős élbolyban találta magát, ahová a kerékpározás utolsó körére felért az üldöző boly is, így szinte mindenki egyszerre kezdte meg a futást!

Gábor idei szezonbeli sokadik jó futásával most a 16. helyen végzett, mellyel idei legtöbb pontját szerezte az olimpiai kvalifikációba.

Fotó:Baja Kyo Dojo

A Kisteleken megrendezett nemzetközi versenyen 13 ország versenyzői vettek részt. Köztük a Baja Kyo Dojo 5 karatékája is akik 3 arany, és 1 bronzérmet szereztek, valamint két 5. helyezést.

Patarcsics Milán, Szimon Kristóf, és Kákonyi Zoltán nyakába aranyérmet akasztottak, Hiezl Barnabásnak pedig bronzérem jutott. Szimon Dániel, kata és kumite versenyszámokban is 5. helyezett lett.