2024. 27. Liliána, Olga

Arany és ezüst Kiskunhalasról

Sajtóközlemény | 2023. Szeptember 18. 04:37:47 | Utolsó frissítés: 10 hónapja

Jól szerepeltek a Gálos Box Club sportolói a kiskunhalasi Testvérvárosok Kupán, ami ezúttal is nemzetközi verseny volt. Egész pontosan 27 egyesület 83 sportolója húzott kesztyűt a Kertvárosi Iskola tornacsarnokában. Egri Rómeó ifjúsági 57kg -ban aranyérmes lett, míg Orosz György junior 70 kg-os súlycsoportban ezüst éremmel zárta a versenyt. Sajnos nehézsúlyú felnőtt női versenyzőnk Fekete Bernadett nem indulhatott a nagy létszám miatt. A régmúltban 2-3 napos versenyt sajnos anyagi okok miatt egy naposra tudta most megrendezni a halasi boksz klub.

Különdíjat kapott Egri Rómeó aki a legjobb teljesítményt nyújtó ifjúsági versenyző lett. Következő állomás Nyíregyháza a junior és ifi Magyar Bajnokság ahol 5 versenyzővel indul a bajai csapat! A négy napos versenyen nagy csaták várhatóak.