2020. 8. Dénes

Kispálya

Városi Teremlabdarúgó Bajnokság további sorsolása

Szörényi László | 2020. Január 14. 19:53:44 | Utolsó frissítés: 3 hónapja

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Városi Kispályás Teremlabdarúgó Bajnokság 2019-2020. I. Osztály.

IX.  Forduló  2020.  01.  18. Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.                                  

       Eredet – Malom                      –  BOSCH CAR SERVICE  17,45

       Csontdaráló                            –  Bácska Bau                    18,30

       R + M                                       –  MERKBAU – REVCO FC 19,15

       Sugovica – Preceptum         –  MEROME KFT.                20,00

       Szabadnapos: DU – BAJ 

X.  Forduló  2020.  01.  25. Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                                  

       Csontdaráló                            –  BOSCH CAR SERVICE                 17,45

       Eredet – Malom                      –  MEROME KFT.                            18,30

       Sugovica – Preceptum         –  DU – BAJ                                        19,15

       Bácska Bau                            –  R + M                                            20,00

       Szabadnapos: MERKBAU – REVCO FC.                   

XI.  Forduló  2020.  02.  01. Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                                  

       Bácska Bau                            –  MERKBAU – REVCO FC.              17,45

       DU – BAJ                                –  Eredet – Malom                            18,30

       BOSCH CAR SERVICE      –  R + M                                                19,15

       MEROME KFT.                      –  Csontdaráló                               20,00

       Szabadnapos: Sugovica – Preceptum                                    

XII.  Forduló  2020.  02.  08. Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                                

       Csontdaráló                            –  DU – BAJ                                     17,45

       Eredet – Malom                      –  Sugovica – Preceptum           18,30

       MERKBAU – REVCO FC.    –  BOSCH CAR SERVICE                19,15

       R + M                                       –  MEROME KFT.                       20,00

       Szabadnapos: Bácska Bau                                                    

XIII.  Forduló  2020.  02.  15. Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                              

       MEROME KFT.                      –  MERKBAU – REVCO FC           17,45

       DU – BAJ                                –  R + M                                         18,30

       Sugovica – Preceptum         –  Csontdaráló                          19,15

       BOSCH CAR SERVICE      –  Bácska Bau                               20,00

       Szabadnapos: Eredet – Malom                                           

XIV.  Forduló  2020.  02.  22. Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                              

       Csontdaráló                            –  Eredet – Malom                    17,45

       MERKBAU – REVCO FC.    –  DU – BAJ                                     18,30

       Bácska Bau                            –  MEROME KFT.                      19,15

       R + M                                       –  Sugovica – Preceptum        20,00

       Szabadnapos: BOSCH CAR SERVICE                                 

XV.  Forduló  2020.  02.  29. Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                             

       DU – BAJ                                –  Bácska Bau                             17,45

       MEROME KFT.                      –  BOSCH CAR SERVICE          18,30

       Eredet – Malom                      –  R + M                                    19,15

       Sugovica – Preceptum         –  MERKBAU – REVCO FC.      20,00

       Szabadnapos: Csontdaráló                                                  

XVI.  Forduló  2020.  03.  07. Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                              

       R + M                                       –  Csontdaráló                     17,45

       BOSCH CAR SERVICE      –  DU – BAJ                               18,30

       MERKBAU – REVCO FC.    –  Eredet – Malom                 19,15

       Bácska Bau                            –  Sugovica – Preceptum          20,00

       Szabadnapos: MEROME KFT.                                                  

XVII.  Forduló  2020.  03.  14. Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                            

       Eredet – Malom                      –  Bácska Bau                        17,45

       DU – BAJ                                –  MEROME KFT.                     18,30

       Sugovica – Preceptum         –  BOSCH CAR SERVICE        19,15

       Csontdaráló                            –  MERKBAU – REVCO FC     20,00

       Szabadnapos: R + M         

XVIII.  Forduló  2020.  03.  21. Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                            

       BOSCH CAR SERVICE      –  Eredet – Malom                         17,45

       Bácska Bau                            –  Csontdaráló                          18,30

       MERKBAU – REVCO FC.    –  R + M                                        19,15

       MEROME KFT.                      –  Sugovica – Preceptum        20,00

       Szabadnapos: DU – BAJ 

Lebonyolítás: Oda – visszavágó

Kieső nem lesz!

    Városi Kispályás Teremlabdarúgó Bajnokság 2019-2020. II. Osztály

IX.  Forduló  2020. 01. 18.  Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                                               

       OPTIMUM SOLAR               –  R – 4 LUX                                   13,15

       TSV 1526 Hurkamajom       –  Maxim Paintball -Fitohorm         14,00

       RETRO – Szeremle              –  H – Z Háztetőszervíz                       14,45

       Moby FC.                                 –  PEP TEAM ALKUSZ BAJA           15,30

       Panaco                                    –  DETONATOR                                 16,15

       Szőlőfürt Vendéglő               –  Rezét SE                                      17,00

X.  Forduló  2020. 01. 25.  Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                       

       H – Z Háztetőszervíz              –  PEP TEAM ALKUSZ BAJA            13,15

       Maxim Paintball -Fitohorm  –  OPTIMUM SOLAR                         14,00

       R – 4 LUX                                –  Moby FC                                          14,45

       DETONATOR                        –  Szőlőfürt Vendéglő                         15,30

       Rezét SE.                                –  TSV 1526 Hurkamajom                16,15

       RETRO – Szeremle              –  Panaco                                              17,00

XI.  Forduló  2020. 02. 01.  Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                                 

       Moby FC.                                 –  Maxim Paintball -Fitohorm           13,15

       Szőlőfürt Vendéglő               –  RETRO – Szeremle                        14,00

       TSV 1526 Hurkamajom       –  DETONATOR                                 14,45

       Panaco                                    –  H – Z Háztetőszervíz                    15,30

       PEP TEAM ALKUSZ BAJA –  R – 4 LUX                                          16,15

       OPTIMUM SOLAR               –  Rezét SE.                                         17,00

Rájátszás I. Forduló  2020.  02.  08.  Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                

         7. helyezett.                             –  12. helyezett.                                   12,30

       8. helyezett.                             –  11. helyezett.                                    13,15

       9. helyezett.                             –  10. helyezett.                                    14,00

       3. helyezett.                             –    4. helyezett.                                14.45                                                                                                                                               

       2. helyezett.                            –    5. helyezett.                                  15,30

       1. helyezett.                             –    6. helyezett.                                16,15

Városi Kispályás Teremlabdarúgó Bajnokság 2019-2020. III. Osztály

IX.  Forduló  2020.  01.  19.  Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                  

       OLD MERKBAU                   –  Bad Boys Baja                              08,45

       Beer Ball FC.                         –  Virgonc SE.                                 09,30

       Gigászok                                 –  ELIZABETH ÉTTEREM            10,15

       Bátmonostor                           –  UNIVERSAL                            11,00

       GEMENC – Labdászok         –  Dolce Vita                                 11,45

       Tanerő – Tiffany FC.              –  ZöldHáz                                  12,30

X.  Forduló  2020.  01.  26.  Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                    

       ELIZABETH ÉTTEREM       –  GEMENC – Labdászok                   08,45

       Dolce Vita                               –  Beer Ball FC.                                 09,30

       UNIVERSAL                           –  Bad Boys Baja                                10,15

       ZöldHáz                                   –  Gigászok                                       11,00

       Bátmonostor                           –  Tanerő – Tiffany FC.                   11,45

       Virgonc SE.                            –  OLD MERKBAU                             12,30

XI.  Forduló  2020.  02.  02.  Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                  

       GEMENC – Labdászok         –  ZöldHáz                                             08,00

       Tanerő – Tiffany FC.              –  UNIVERSAL                                     08,45

       Gigászok                                 –  Bátmonostor                                   09,30

       Beer Ball FC.                         –  ELIZABETH ÉTTEREM                 10,15

       OLD MERKBAU                   –  Dolce Vita                                        11,00

       Bad Boys Baja                       –  Virgonc SE                                  11,45

Rájátszás I. Forduló  2020.  02.  09. Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok              

         7. helyezett.                               –  12. helyezett 08.45                                     

       8. helyezett.                               –  11. helyezett.                                   09,30

       9. helyezett.                               –  10. helyezett.                                  10,15

       3. helyezett.                               –    4. helyezett 11.00                                                                    

2. helyezett.                              –    5. helyezett.       11.45                                    

       1. helyezett.                               –    6. helyezett.                                   12,30

Városi Kispályás Teremlabdarúgó Bajnokság 2019-2020. IV. Osztály

  2020.  01.  18.  Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok         

       RESZTA                                  –  FSZCS TEAM                                  20,45

IX.  Forduló  2020.  01.  19.  Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok

  OPTEAM       –                                                 FC. Bárszalonna                                13,15

       DREAM TEAM                      –  MÁTRIX                                              14,00

       Axiál                                         –  FSZCS TEAM                                   14,45

       PATTERN HUNGARY KFT.   –      RESZTA                        15,30

       FEARLESS FC.                     –  ITV                                     16,15

       PITBULL                                 –  NKE – VTK                     17,00

2020.  01.  25.  Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok           

       FEARLESS FC.                     –  MÁTRIX                     20,45

X.  Forduló  2020.  01.  26.  Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok

 DREAM TEAM                                             –  RESZTA                                13,15

       PATTERN HUNGARY KFT.   –     OPTEAM                    14,00

       FC. Bárszalonna                   –  Axiál                           14,45

       FEARLESS FC.                     –  PITBULL                      15,30

       ITV                                            –  NKE – VTK              16,15

2020.  02.  01.  Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok            

       FC. Bárszalonna                   –  PATTERN HUNGARY KFT.         20,45

XI.  Forduló  2020.  02.  02.  Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                   

       DREAM TEAM                      –  FSZCS TEAM         12,30

       PITBULL                                 –  MÁTRIX             13,15

       ITV                                            –  OPTEAM            18,00

       FC. Bárszalonna                   –  NKE – VTK           18,45

Rájátszás I. Forduló  2020.  02.  09. Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok                

         9. helyezett.                               –  10. helyezett.          13,15

       3. helyezett.                               –  4. helyezett.             14,00

       2. helyezett.                               –  5. helyezett.             14,45

       1. helyezett  –    6. helyezett 15,30                                                                                                                                               

       8. helyezett.                              –  11. helyezett.           16,15

       7. helyezett.                               –  12. helyezett.          17,00

Lebonyolítás: Egy teljes kör után: ( 11 mérkőzés).

Rájátszás: 1-6. és 7-12. helyezett Csapatok körmérkőzés formájában ( 5 mérkőzés ).      

A Csapatok minden eredményt visznek magukkal a rájátszásba.

Az 1-2. helyen végzett csapat feljut a III. osztályba.

Átigazolási időszak: 2020. 02. 03 – 02. 08-ig. Minden osztályban.

Átigazolási lap Szörényi Lászlótól átvehető.

A további sorsolást 2020. 02. 09-én  adjuk át a Csapatvezetőknek.

hozzászólok