2020. 9. Erhard

Kispálya

Városi Teremlabdarúgó Bajnokság rájátszásának sorsolása

Szörényi László | 2020. Feburár 05. 13:52:35 | Utolsó frissítés: 2 hónapja

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

    Városi Kispályás Teremlabdarúgó Bajnokság 2019-2020. II. Osztály

Rájátszás I. Forduló  2020.  02.  08.  Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.                 

       Szőlőfürt Vendéglő                  –  TSV 1526 Hurkamajom                      : 

       -> 13,15

       PEP TEAM ALKUSZ BAJA  –  Rezét SE.                                           : 

       -> 14,00

       Panaco                                       –  Moby FC.                                            : 

       -> 14,45

       R – 4 LUX                                 –  Maxim Paintball -Fitohorm                 : 

       -> 15,30

       DETONATOR                         –  OPTIMUM SOLAR                           : 

       -> 16,15

       RETRO – Szeremle                   –  H – Z Háztetőszerviz                        : 

       -> 17,00

Rájátszás II. Forduló  2020.  02.  15.  Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.                

       Panaco                                       –  OPTIMUM SOLAR                           : 

       -> 13,15

       Maxim Paintball -Fitohorm       –  DETONATOR                                   : 

       -> 14,00

       PEP TEAM ALKUSZ BAJA  –  H – Z Háztetőszerviz                        : 

       -> 14,45

       TSV 1526 Hurkamajom            –  RETRO – Szeremle                             : 

       -> 15,30

       Rezét SE.                                 –  Szőlőfürt Vendéglő                         : 

       -> 16,15

       Moby FC.                                  –  R – 4 LUX                                           : 

       -> 17,00

Rájátszás III. Forduló  2020.  02.  22.  Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.               

       Szőlőfürt Vendéglő                  –  PEP TEAM ALKUSZ BAJA            : 

       -> 13,15

       TSV 1526 Hurkamajom            –  H – Z Háztetőszerviz                        : 

       -> 14,00

       RETRO – Szeremle                   –  Rezét SE.                                           : 

       -> 14,45

       Maxim Paintball -Fitohorm       –  OPTIMUM SOLAR                           : 

       -> 15,30

       R – 4 LUX                                 –  Panaco                                                 : 

       -> 16,15

       DETONATOR                         –  Moby FC.                                            : 

       -> 17,00

Rájátszás IV. Forduló  2020.  02.  29.  Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.              

       Moby FC.                                  –  Maxim Paintball -Fitohorm                 : 

       -> 13,15

       Panaco                                       –  DETONATOR                                   : 

       -> 14,00

       PEP TEAM ALKUSZ BAJA  –  RETRO – Szeremle                             : 

       -> 14,45

       OPTIMUM SOLAR                 –  R – 4 LUX                                           : 

       -> 15,30

       H – Z Háztetőszerviz              –  Szőlőfürt Vendéglő                         : 

       -> 16,15

       Rezét SE.                                 –  TSV 1526 Hurkamajom                   : 

       -> 17,00

Rájátszás V. Forduló  2020.  03.  07.  Szombat.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.               

       H – Z Háztetőszerviz              –  Rezét SE.                                          : 

       -> 13,15

       RETRO – Szeremle                   –  Szőlőfürt Vendéglő                            : 

       -> 14,00

       TSV 1526 Hurkamajom            –  PEP TEAM ALKUSZ BAJA            : 

       -> 14,45

       OPTIMUM SOLAR                 –  Moby FC.                                            : 

       -> 15,30

       Maxim Paintball -Fitohorm       –  Panaco                                                 : 

       -> 16,15

       DETONATOR                         –  R – 4 LUX                                           : 

       -> 17,00

Lebonyolítás: Egy teljes kör után: ( 11 mérkőzés).

Rájátszás: 1-6. és 7-12. helyezett Csapatok körmérkőzés formájában ( 5 mérkőzés ).      

A Csapatok minden eredményt visznek magukkal a rájátszásba.

Az első helyen végzett csapat feljut az I. osztályba.

11-12. helyen végzett csapat kiesik a III. osztályba.

Városi Kispályás Teremlabdarúgó Bajnokság 2019-2020. III. Osztály

Rájátszás I. Forduló  2020.  02.  09. Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.                

       UNIVERSAL                           –  Bad Boys Baja                                    : 

       -> 08,45

       OLD MERKBAU                    –  Virgonc SE.                                        : 

       -> 09,30

       Dolce Vita                                 –  Bátmonostor                                     : 

       -> 10,15

       Tanerő – Tiffany FC.                 –  ZöldHáz                                              : 

       -> 11,00

       Beer Ball FC.                            –  ELIZABETH ÉTTEREM                  : 

       -> 11,45

       Gigászok                                  –  GEMENC – Labdászok                    : 

       -> 12,30

Rájátszás II. Forduló  2020.  02.  16. Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.               

       Bátmonostor                           –  OLD MERKBAU                               : 

       -> 08,00

       ELIZABETH ÉTTEREM        –  Gigászok                                           : 

       -> 08,45

       Tanerő – Tiffany FC.                 –  GEMENC – Labdászok                      : 

       -> 09,30

       Virgonc SE.                              –  UNIVERSAL                                     : 

       -> 10,15

       ZöldHáz                                   –  Beer Ball FC.                                    : 

       -> 11,00

       Dolce Vita                                 –  Bad Boys Baja                                    : 

       -> 11,45

Rájátszás III. Forduló  2020.  02.  23. Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.              

       Virgonc SE.                              –  Bad Boys Baja                                    : 

       -> 08,00

       Beer Ball FC.                            –  Tanerő – Tiffany FC.                           : 

       -> 08,45

       ELIZABETH ÉTTEREM        –  GEMENC – Labdászok                    : 

       -> 09,30

       Gigászok                                  –  ZöldHáz                                             : 

       -> 10,15

       OLD MERKBAU                    –  Dolce Vita                                           : 

       -> 11,00

       UNIVERSAL                           –  Bátmonostor                                     : 

       -> 11,45

Rájátszás IV. Forduló  2020.  03.  01. Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.              

       ZöldHáz                                   –  ELIZABETH ÉTTEREM                  : 

       -> 08,00

       Bátmonostor                           –  Virgonc SE.                                       : 

       -> 08,45

       GEMENC – Labdászok           –  Beer Ball FC.                                    : 

       -> 09,30

       Dolce Vita                                 –  UNIVERSAL                                     : 

       -> 10,15

       Tanerő – Tiffany FC.                 –  Gigászok                                             : 

       -> 11,00

       Bad Boys Baja                          –  OLD MERKBAU                              : 

       -> 11,45

Rájátszás V. Forduló  2020.  03.  15. Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.               

       Bad Boys Baja                          –  Bátmonostor                                     : 

       -> 08,45

       Virgonc SE.                              –  Dolce Vita                                           : 

       -> 09,30

       Gigászok                                  –  Beer Ball FC.                                    : 

       -> 10,15

       ELIZABETH ÉTTEREM        –  Tanerő – Tiffany FC.                        : 

       -> 11,00

       GEMENC – Labdászok           –  ZöldHáz                                             : 

       -> 11,45

       UNIVERSAL                           –  OLD MERKBAU                              : 

       -> 12,30

Lebonyolítás: Egy teljes kör után: ( 11 mérkőzés).

Rájátszás: 1-6. és 7-12. helyezett Csapatok körmérkőzés formájában ( 5 mérkőzés ).      

A Csapatok minden eredményt visznek magukkal a rájátszásba.

Az 1-2. helyen végzett csapat feljut a II. osztályba.

A 11-12. helyen végzett csapat kiesik a IV. osztályba.

Városi Kispályás Teremlabdarúgó Bajnokság 2019-2020. IV. Osztály

Rájátszás I. Forduló  2020.  02.  09. Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.                

       DREAM TEAM                       –  MÁTRIX                                             : 

       -> 13,15

       FC. Bárszalonna                    –  RESZTA                                            : 

       -> 14,00

       ITV                                           –  OPTEAM                                            : 

       -> 14,45

       FSZCS TEAM                          –  FEARLESS FC.                                 : 

       -> 15,30

       PITBULL                                 –  NKE – VTK                                        : 

       -> 16,15

       PATTERN HUNGARY KFT. –  Axiál                                                   : 

       -> 17,00

Rájátszás II. Forduló  2020.  02.  16. Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.               

       RESZTA                                   –  DREAM TEAM                                 : 

       -> 12,30

       MÁTRIX                                   –  FSZCS TEAM                                   : 

       -> 13,15

       OPTEAM                                  –  PITBULL                                           : 

       -> 18,00

       FC. Bárszalonna                    –  FEARLESS FC.                               : 

       -> 18,45

       ITV                                           –  Axiál                                                   : 

       -> 19,30

       NKE – VTK                              –  PATTERN HUNGARY KFT.           : 

       -> 20,15

Rájátszás III. Forduló  2020.  02.  23. Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.              

       FSZCS TEAM                          –  RESZTA                                             : 

       -> 17,30

       PITBULL                                 –  ITV                                                     : 

       -> 18,15

       PATTERN HUNGARY KFT. –  OPTEAM                                            : 

       -> 19,00

       DREAM TEAM                       –  FC. Bárszalonna                              : 

       -> 19,45

       MÁTRIX                                   –  FEARLESS FC.                               : 

       -> 20,30

       NKE – VTK                              –  Axiál                                                   : 

       -> 21,15

Rájátszás IV. Forduló  2020.  03.  01. Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.              

       Axiál                                         –  PITBULL                                            : 

       -> 12,30

       RESZTA                                   –  MÁTRIX                                             : 

       -> 13,15

       FC. Bárszalonna                    –  FSZCS TEAM                                   : 

       -> 18,00

       FEARLESS FC.                       –  DREAM TEAM                                 : 

       -> 18,45

       ITV                                           –  PATTERN HUNGARY KFT.           : 

       -> 19,30

       OPTEAM                                  –  NKE – VTK                                        : 

       -> 20,15

Rájátszás V. Forduló  2020.  03.  15. Vasárnap.  Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok.               

       Axiál                                         –  OPTEAM                                           : 

       -> 13,15

       PATTERN HUNGARY KFT. –  PITBULL                                           : 

       -> 14,00

       FEARLESS FC.                       –  RESZTA                                             : 

       -> 14,45

       MÁTRIX                                   –  FC. Bárszalonna                              : 

       -> 15,30

       FSZCS TEAM                          –  DREAM TEAM                                 : 

       -> 16,15

       NKE – VTK                              –  ITV                                                     : 

       -> 17,00

Lebonyolítás: Egy teljes kör után: ( 11 mérkőzés).

Rájátszás: 1-6. és 7-12. helyezett Csapatok körmérkőzés formájában ( 5 mérkőzés ).      

A Csapatok minden eredményt visznek magukkal a rájátszásba.

Az 1-2. helyen végzett csapat feljut a III. osztályba.

Baja, 2020. 02. 03.                                                        Versenybizottság.

hozzászólok