2020. 10. Amália

Kispálya

Városi Műfüves Kispályás Labdarúgó Bajnokság sorsolása

Szörényi László | 2020. Június 02. 08:51:15 | Utolsó frissítés: 1 hónapja

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Városi Műfüves Kispályás Labdarúgó Bajnokság 2020. I. Osztály

I.  Forduló  eredményei                                                                                              

MERKBAU-REVCO FC –  BOSCH CAR SERVICE 2 – 2

DU – BAJ    –  R + M     1 – 4

Moby FC –  MEROME KFT.   3 – 2                            

Szőlőfürt Vendéglő      –  Sugovica – Preceptum           3 – 8      

Labd – Ászok                 –  HARIS TŰZÉP      2 – 5

II.  Forduló  2020.  06.  04.Csütörtök          

MERKBAU-REVCO FC.      –  HARIS TŰZÉP     20,30       

2020. 06. 05. Péntek

DU – BAJ  –  Szőlőfürt Vendéglő    -> 18,15

Labd – Ászok    –  Sugovica – Preceptum -> 19,00

BOSCH CAR SERVICE      –  MEROME KFT -> 19,45

Moby FC  –  R + M -> 20,30

III.  Forduló  2020.  06.  11. Csütörtök

HARIS TŰZÉP  –  Moby FC 19.45                                                                                2020. 06. 12. Péntek  

Szőlőfürt Vendéglő   –  BOSCH CAR SERVICE   -> 18,15

MEROME KFT    –  MERKBAU-REVCO FC-> 19,00

Sugovica – Preceptum   –  DU – BAJ -> 19,45

R + M    –  Labd – Ászok -> 20,30

IV.  Forduló  2020.  06.  18.  Csütörtök

HARIS TŰZÉP       –      BOSCH CAR SERVICE   19.00 

2020. 06. 19. Péntek

DU – BAJ   –  Labd – Ászok  -> 18,15

MEROME KFT-  Szőlőfürt Vendéglő -> 19,00

Sugovica – Preceptum         –  Moby FC-> 19,45

R + M    –  MERKBAU-REVCO FC-> 20,30

V.  Forduló  2020.  06.  25. Csütörtök   

MERKBAU-REVCO FC –  Sugovica – Preceptum 20.30 

2020. 06. 26. Péntek

   Szőlőfürt Vendéglő  –  Labd – Ászok      -> 18,15

Moby FC-  DU – BAJ -> 19,00

BOSCH CAR SERVICE      –  R + M 19,45

MEROME KFT –  HARIS TŰZÉP    -> 20,30

VI.  Forduló  2020.  07.  02.  Csütörtök

HARIS TŰZÉP       –     Szőlőfürt Vendéglő19,30      

2020. 07. 03. Péntek

Labd – Ászok   –  Moby FC -> 18,45

DU – BAJ   –  MERKBAU-REVCO FC-> 19,30

Sugovica – Preceptum         –  BOSCH CAR SERVICE -> 20,15

R + M  –  MEROME KFT -> 21,00

Városi Műfüves Kispályás Labdarúgó Bajnokság 2020. II. Osztály

I.  Forduló                                                                                             

Bad Boys Baja     –  ELIZABETH ÉTTEREM    3 – 4

Eredet – Malom        –  Bácska Bau      7 – 3

RETRO – Szeremle      –  DETONATOR      3 – 2

Gigászok       –  PEP TEAM ALKUSZ BAJA       4 – 1

Panaco          –  Csontdaráló       4 – 4 

II.  Forduló  2020.  06.  04. Csütörtök     

Bácska Bau    –  RETRO – Szeremle-> 17,30

PEP TEAM ALKUSZ BAJA –  Eredet – Malom -> 18,15

Gigászok  –  Csontdaráló  -> 19,00

DETONATOR  –  Bad Boys Baja     19,45   

2020. 06. 05. Péntek 

ELIZABETH ÉTTEREM        –  Panaco   -> 17,30

III.  Forduló  2020.  06.  11. Csütörtök 

Eredet – Malom    –  Gigászok -> 17,30

Csontdaráló   –  ELIZABETH ÉTTEREM   -> 18,15

RETRO – Szeremle    –  PEP TEAM ALKUSZ BAJA    -> 19,00

Bad Boys Baja    –  Bácska Bau   20.30                                                                      2020. 06. 12. Péntek

Panaco    –  DETONATOR        -> 17,30

IV.  Forduló  2020.  06.  18.  Csütörtök

PEP TEAM ALKUSZ BAJA   –  Bad Boys Baja -> 17,30

Eredet – Malom     –  RETRO – Szeremle   -> 18,15

ELIZABETH ÉTTEREM        –  Gigászok   -> 19,45

DETONATOR    –  Csontdaráló20,30      

2020. 06. 19. Péntek

Bácska Bau   –  Panaco     -> 17,30

V.  Forduló  2020.  06.  25. Csütörtök          

Gigászok       –       RETRO – Szeremle  -> 17,30

ELIZABETH ÉTTEREM        –  DETONATOR   -> 18,15

Bad Boys Baja       –  Eredet – Malom -> 19,00

Csontdaráló    –  Bácska Bau       19.45                            

2020. 06. 26. Péntek

Panaco   –  PEP TEAM ALKUSZ BAJA   -> 17,30

VI.  Forduló  2020.  07.  02.  Csütörtök

PEP TEAM ALKUSZ BAJA   –  Csontdaráló  -> 18,00

Bácska Bau   –  ELIZABETH ÉTTEREM  -> 18,45

Gigászok       –  DETONATOR    -> 20,15

RETRO – Szeremle    –  Bad Boys Baja21,00  

2020. 07. 03. Péntek

Eredet – Malom    –  Panaco -> 18,00

Városi Műfüves Kispályás Labdarúgó Bajnokság 2020. III. Osztály

I.  Forduló 

Dolce Vita    –    H – Z Tetőszerviz    2 – 3     

Rezét SE –  GEMENC      2 – 3                                

OLD MERKBAU       –  Virgonc SE 5 – 0

OPTIMUM SOLAR    –  Maxim Paintball-FitoHorm   2 – 4

 UNIVERSAL      –  Fitohorm Autószerviz      1 – 6           

II.  Forduló  2020.  06.  02. Kedd   

GEMENC     –       OPTIMUM SOLAR   > 17,30

Fitohorm Autószerviz     –  Dolce Vita     18,15 

2020. 06. 03. Szerda

Maxim Paintball-FitoHorm  –  UNIVERSAL         -> 17,30

OLD MERKBAU     –  H – Z Tetőszerviz    -> 18,15

Virgonc SE. –  Rezét SE      > 19,00

III.  Forduló  2020.  06.  08. Hétfő       

UNIVERSAL       –     GEMENC -> 19,00

Dolce Vita    –  Maxim Paintball-FitoHorm 19,45 

 2020. 06. 10. Szerda   

 H – Z Tetőszerviz  –  Fitohorm Autószerviz  -> 17,30

OPTIMUM SOLAR      –  Virgonc SE-> 18,15

Rezét SE –  OLD MERKBAU  -> 19,45

IV.  Forduló  2020.  06.  15.  Hétfő

Dolce Vita    –       Virgonc SE-> 19,00

H – Z Tetőszerviz    –  GEMENC  ->19,45   

2020. 06. 17. Szerda     

UNIVERSAL   –  Rezét SE -> 18,15

Fitohorm Autószerviz     –  Maxim Paintball-FitoHorm   -> 19,00

OLD MERKBAU     –  OPTIMUM SOLAR  -> 20,30

V.  Forduló  2020.  06.  22.Hétfő

Fitohorm Autószerviz   –  OLD MERKBAU  -> 19,00

GEMENC     –  Dolce Vita19,45          

  2020. 06. 24. Szerda         

Rezét SE-  OPTIMUM SOLAR   -> 17,30

Maxim Paintball-FitoHorm  –  H – Z Tetőszerviz  -> 18,15

Virgonc SE –  UNIVERSAL -> 20,30

VI.  Forduló  2020.  06.  29.  Hétfő

GEMENC     –       Fitohorm Autószerviz   -> 18,00

Rezét SE.     –  Dolce Vita18,45  

  2020. 07. 01. Szerda    

Virgonc SE-  H – Z Tetőszerviz     -> 18,00

OPTIMUM SOLAR    –  UNIVERSAL  -> 18,45

OLD MERKBAU       –  Maxim Paintball-FitoHorm  -> 19,30

Városi Műfüves Kispályás Labdarúgó Bajnokság 2020. IV. Osztály

I.  Forduló                                                                                                    

MÁTRIX    –     ITV      5 – 2

RESZTA   –  PATTERN HUNGARY KFT 2 – 0

FSZCS TEAM    –  FC. Bárszalonna      2 – 2

DREAM TEAM   –  PITTBULL-BÁTMONOSTOR        4 – 1

OPTEAM       –  Háerká        2 – 2

II.  Forduló  2020.  06.  02.  Kedd

PATTERN HUNGARY KFT –  OPTEAM   -> 19,00

 Háerká  –  MÁTRIX  -> 19,45

PITTBULL-BÁTMONOSTOR – RESZTA 20,30

 2020. 06. 03. Szerda

FC. Bárszalonna   –  DREAM TEAM       -> 19,45

 FSZCS TEAM     –  ITV  -> 20,30

III.  Forduló  2020.  06.  08.  Hétfő

ITV   –   Háerká  -> 17,30

MÁTRIX   –  PATTERN HUNGARY KFT -> 18,15

DREAM TEAM    –  FSZCS TEAM   ->20,30   

 2020. 06. 10. Szerda

RESZTA     –  FC. Bárszalonna   -> 19,00

OPTEAM   –  PITTBULL-BÁTMONOSTOR     -> 20,30

IV.  Forduló  2020.  06.  15. Hétfő  

PITTBULL-BÁTMONOSTOR   – MÁTRIX  -> 17,30

FC. Bárszalonna   –  OPTEAM   -> 18,15

DREAM TEAM   –  RESZTA ->20,30       

2020. 06. 17. Szerda

PATTERN HUNGARY KFT.   –    ITV    > 17,30

Háerká    –  FSZCS TEAM      -> 19,45

V.  Forduló  2020.  06.  22.  Hétfő

OPTEAM   –    DREAM TEAM    -> 17,30

MÁTRIX      –  FC. Bárszalonna       -> 18,15

Háerká       –  PATTERN HUNGARY KFT->20,30

2020. 06. 24. Szerda

  ITV    –  PITTBULL-BÁTMONOSTOR  -> 19,00

FSZCS TEAM    –  RESZTA     -> 19,45

VI.  Forduló  2020.  06.  29.  Hétfő

DREAM TEAM       –     MÁTRIX   -> 19,30

FSZCS TEAM     –  PATTERN HUNGARY KFT-> 20,15

 FC. Bárszalonna        –  ITV  ->21,00  

  2020. 07. 01. Szerda  

RESZTA    –  OPTEAM       -> 20,15

PITTBULL-BÁTMONOSTOR – Háerká  -> 21,00

hozzászólok