2021. 24. Kincső, Kinga

Kispálya

Városi Műfüves Kispályás Bajnokság további sorsolásai

Szörényi László | 2021. Július 21. 08:47:01 | Utolsó frissítés: 3 napja

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

I.osztály

VIII.  Forduló  2021.  07.  22.  Csütörtök.                                                                                                 

      Sugovica – Preceptum         –  MERKBAU – REVCO FC-> 20,15

2021. 07. 23. Péntek

      BOSCH CAR SERVICE       –  Bácska Bau     -> 19,30

      MEROME KFT.                   –  Moby FC-> 20,15

      Labd – Ászok                       –  R + M -> 21,00

IX.  Forduló  2021.  07.  29.  Csütörtök

      MERKBAU – REVCO FC.    –  Labd – Ászok -> 21,00

     2021. 07. 30. Péntek

MEROME KFT.                   –  BOSCH CAR SERVICE           -> 19,30

      R + M                                  –  Bácska Bau                     -> 20,15

      Moby FC.                            –  Sugovica – Preceptum      -> 21,00

X.  Forduló  2021.  08.  05.  Csütörtök

      MEROME KFT.                   –  Sugovica – Preceptum   -> 21,00                                                                                                                          

      Labd – Ászok                       –  Moby FC.                                           :       2021. 08. 06. Péntek.   

      -> 19,30

      R + M                                  –  BOSCH CAR SERVICE                                    :                                            

      -> 20,15

      MERKBAU – REVCO FC.    –  Bácska Bau                                             :                                            

      -> 21,00

XI.  Forduló  2021.  08.  12.  Csütörtök.                                                                                                   

      MERKBAU – REVCO FC.    –  R + M                                              : 

      -> 21,00                                                                                                                          

      Moby FC.                            –  Bácska Bau                                             :                                                  2021. 08. 13. Péntek.   

      -> 19,30

      BOSCH CAR SERVICE       –  Sugovica – Preceptum                                   :                                            

      -> 20,15

      MEROME KFT.                   –  Labd – Ászok                                          :                                            

      -> 21,00

XII.  Forduló  2021.  08.  19.  Csütörtök.                                                                                                  

      BOSCH CAR SERVICE       –  MERKBAU – REVCO FC.                                           : 

      -> 18,45

      Bácska Bau                         –  MEROME KFT.                                            :                                            

      -> 19,30

      R + M                                  –  Moby FC.                                           : 

      -> 20,15

      Labd – Ászok                       –  Sugovica – Preceptum                                   :                                            

      -> 21,00

XIII.  Forduló  2021.  08.  27.  Péntek.                                                                                                      

      Labd – Ászok                       –  BOSCH CAR SERVICE                                    :                                            

      -> 18,45

      Moby FC.                            –  MERKBAU – REVCO FC.                                           : 

      -> 19,30

      Sugovica – Preceptum         –  Bácska Bau                                             :                                            

      -> 20,15

      MEROME KFT.                   –  R + M                                              : 

      -> 21,00

XIV.  Forduló  2021.  09.  02.  Csütörtök.                                                                                                 

      MERKBAU – REVCO FC.    –  MEROME KFT.                                            :                                            

      -> 21,00                                                                                                                          

      Bácska Bau                         –  Labd – Ászok                                          :                                                  2021. 09. 03. Péntek.   

      -> 19,30

      BOSCH CAR SERVICE       –  Moby FC.                                           : 

      -> 20,15

      R + M                                  –  Sugovica – Preceptum                                   :                                            

      -> 21,00

XV.  Forduló  2021.  09.  09.  Csütörtök.                                                                                                  

      MERKBAU – REVCO FC.    –  Sugovica – Preceptum                                   :                                            

      -> 20,15                                                                                                                          

      Bácska Bau                         –  BOSCH CAR SERVICE                                    :                                                  2021. 09. 10. Péntek.   

      -> 19,30

      Moby FC.                            –  MEROME KFT.                                            :                                            

      -> 20,15

      R + M                                  –  Labd – Ászok                                          :                                            

      -> 21,00

XVI.  Forduló  2021.  09.  16.  Csütörtök.                                                                                                 

      Sugovica – Preceptum         –  Moby FC.                                           : 

      -> 20,30                                                                                                                          

      BOSCH CAR SERVICE       –  MEROME KFT.                                            :                                                  2021. 09. 17. Péntek.   

      -> 19,00

      Labd – Ászok                       –  MERKBAU – REVCO FC.                                           : 

      -> 19,45

      Bácska Bau                         –  R + M                                              : 

      -> 20,30

XVII.  Forduló  2021.  09.  23.  Csütörtök.                                                                                                

      Sugovica – Preceptum         –  MEROME KFT -> 20,30

  2021. 09. 24. Péntek 

      Moby FC.                            –  Labd – Ászok   -> 19,00

      Bácska Bau                         –  MERKBAU – REVCO FC -> 19,45

      BOSCH CAR SERVICE       –  R + M  -> 20,30

II.osztály

IX.  Forduló  2021.  07.  22.  Csütörtök.                                                                                                   

      Bad Boys                            –  PEP TEAM ALKUSZ BAJA                                           :                                            

      -> 18,45

      RETRO – Szeremle              –      Gigászok                                :                                            

      -> 19,30

      Csontdaráló                         –  Eredet Malom                                         :                                            

      -> 21,00

  2021. 07. 23. Péntek.   

      ELIZABETH ÉTTEREM       –  Maxim Paintball-FitoHorm           -> 18,00

      Panaco                               –  OLD MERKBAU                             -> 18,45

X.  Forduló  2021.  07.  29.  Csütörtök

      ELIZABETH ÉTTEREM       –      Gigászok        -> 18,45

      RETRO – Szeremle              –  Eredet Malom     -> 19,30

      PEP TEAM ALKUSZ BAJA  –  OLD MERKBAU              -> 20,15

  2021. 07. 30. Péntek.   

      Csontdaráló                         –  Panaco    -> 18,00

      Bad Boys                            –  Maxim Paintball-FitoHorm   -> 18,45

XI.  Forduló  2021.  08.  05.  Csütörtök

      Csontdaráló                         –  OLD MERKBAU    -> 18,45

      Gigászok                             –  Bad Boys              -> 19,30

      Eredet Malom                      –  ELIZABETH ÉTTEREM              -> 20,15

  2021. 08. 06. Péntek. 

      Maxim Paintball-FitoHorm    –  PEP TEAM ALKUSZ BAJA          -> 18,00

      Panaco                               –  RETRO – Szeremle                        -> 18,45

XII.  Forduló  2021.  08.  12.  Csütörtök

      PEP TEAM ALKUSZ BAJA  –      Gigászok             -> 18,45

      OLD MERKBAU                  –  Maxim Paintball-FitoHorm           -> 19,30

      Bad Boys                            –  Eredet Malom                                -> 20,15

2021. 08. 13. Péntek

      ELIZABETH ÉTTEREM       –  Panaco           -> 18,00

      RETRO – Szeremle              –      Csontdaráló                        -> 18,45

XIII.  Forduló  2021.  08.  17.  Kedd

      Panaco                               –  Bad Boys                    -> 18,00

      Gigászok                             –  Maxim Paintball-FitoHorm                         -> 18,45

      Eredet Malom                      –  PEP TEAM ALKUSZ BAJA                          -> 19,30

      Csontdaráló                         –  ELIZABETH ÉTTEREM                                -> 20,15

      OLD MERKBAU                  –  RETRO – Szeremle                                     -> 21,00

XIV.  Forduló  2021.  08.  24.  Kedd

      PEP TEAM ALKUSZ BAJA  –      Panaco                                 -> 18,00

      Bad Boys                            –      Csontdaráló                      -> 18,45

      ELIZABETH ÉTTEREM       –  RETRO – Szeremle                      -> 19,30

      Eredet Malom                      –  Maxim Paintball-FitoHorm                     -> 20,15

      Gigászok                             –  OLD MERKBAU                                -> 21,00

XV.  Forduló  2021.  08.  26.  Csütörtök

      ELIZABETH ÉTTEREM       –  OLD MERKBAU                                   -> 18,45

      Csontdaráló                         –  PEP TEAM ALKUSZ BAJA                 -> 19,30

      Eredet Malom                      –      Gigászok                               -> 20,15

   2021. 08. 27. Péntek

      RETRO – Szeremle              –  Bad Boys                  -> 21,00

      Panaco                               –  Maxim Paintball-FitoHorm                          -> 18,00                                

XVI.  Forduló  2021.  09.  02.  Csütörtök

      OLD MERKBAU                  –  Eredet Malom                                       -> 18,45

      PEP TEAM ALKUSZ BAJA  –  RETRO – Szeremle                                    -> 19,30

      Bad Boys                            –  ELIZABETH ÉTTEREM                                -> 20,15

2021. 09. 03. Péntek

      Gigászok                             –  Panaco                              -> 18,00

      Maxim Paintball-FitoHorm    –      Csontdaráló                -> 18,45

XVII.  Forduló  2021.  09.  09.  Csütörtök

      OLD MERKBAU                  –  Bad Boys                              -> 18,45

      ELIZABETH ÉTTEREM       –  PEP TEAM ALKUSZ BAJA                                     -> 19,30

      Csontdaráló                         –      Gigászok                             -> 21,00

2021. 09. 10. Péntek.   

      RETRO – Szeremle              –  Maxim Paintball-FitoHorm         -> 18,00

      Panaco                               –  Eredet Malom                            -> 18,45

XVIII.  Forduló  2021.  09.  16.  Csütörtök

      PEP TEAM ALKUSZ BAJA  –  Bad Boys                                       -> 18,15

      Gigászok                             –  RETRO – Szeremle                           -> 19,00

      Eredet Malom                      –      Csontdaráló                            :-> 19,45

2021. 09. 17. Péntek

      Maxim Paintball-FitoHorm    –  ELIZABETH ÉTTEREM                -> 17,30

      OLD MERKBAU                  –      Panaco                               -> 18,15

Rájátszás I. Forduló  2021.  09.  23.  Csütörtök 

      7. helyezett.                         -10. helyezett.                   -> 18,15

      8. helyezett.                        –  9. helyezett.                     -> 19,00

      3. helyezett.                        –  4. helyezett.                      -> 19,45

Rájátszás I. Forduló  2021.  09.  24. Péntek

      2. helyezett.                        – 5. helyezett.                        -> 18,15

      Szabadnapos: 1. és 6. helyezett Csapat.

III.osztály

XI.  Forduló  2020.  07.  27.  Hétfő

GEMENC      –                                          UNIVERSAL                -> 19,30

      Maxim Paintball-FitoHorm    –  Dolce Vita                           -> 20,15

2020. 07. 29. Szerda

Fitohorm Autószerviz           –  H – Z Tetőszerviz        -> 18,00

Virgonc SE.                         –  OPTIMUM SOLAR            -> 18,45

OLD MERKBAU                  –  Rezét SE.                         -> 20,15

XII.  Forduló  2020.  08.  03.  Hétfő

     OPTIMUM SOLAR              –  GEMENC                -> 18,00

   Dolce Vita                           –  Fitohorm Autószerviz                  -> 18,45

2020. 08. 05. Szerda

      UNIVERSAL                        –  Maxim Paintball-FitoHorm           -> 18,00

      H – Z Tetőszerviz                 –  OLD MERKBAU                             -> 18,45

      Rezét SE.                           –  Virgonc SE.                             -> 19,30

XIII.  Forduló  2020.  08.  10.  Hétfő

Virgonc SE.      –                                          Dolce Vita                 -> 19,30

      GEMENC                            –  H – Z Tetőszerviz                       -> 20,15

XIV.  Forduló  2020.  08.  11.  Kedd

OPTIMUM SOLAR                                     –  Rezét SE -> 18,00

H – Z Tetőszerviz                 –  Maxim Paintball-FitoHorm                   -> 18,45

OLD MERKBAU                  –  Fitohorm Autószerviz                       -> 19,30

Dolce Vita                           –      GEMENC                           -> 20,15

UNIVERSAL                        –  Virgonc SE.                            -> 21,00

XIII.  Forduló  2020.  08.  12.  Szerda

 Rezét SE. –    UNIVERSAL                     -> 18,45

Maxim Paintball-FitoHorm    –  Fitohorm Autószerviz      -> 19,30

OPTIMUM SOLAR              –  OLD MERKBAU                   -> 21,00

XV.  Forduló  2020.  08.  17.  Hétfő

OPTIMUM SOLAR                                     –  Dolce Vita       -> 19,30

GEMENC                            –  Maxim Paintball-FitoHorm      -> 20,15

2020. 08. 19. Szerda 

Rezét SE.                           –  H – Z Tetőszerviz  -> 18,45

 Virgonc SE.                         –  Fitohorm Autószerviz  -> 20,15

OLD MERKBAU                  –      UNIVERSAL        -> 21,00

XVI.  Forduló  2020.  08.  24.  Hétfő

Fitohorm Autószerviz                               –  GEMENC     -> 18,00

Dolce Vita                           –  Rezét SE-> 18,45

2020. 08. 26. Szerda   

H – Z Tetőszerviz                 –  Virgonc SE-> 18,00

UNIVERSAL                        –  OPTIMUM SOLAR                -> 18,45

      Maxim Paintball-FitoHorm    –  OLD MERKBAU              -> 19,30

XVII.  Forduló  2020.  08.  31.  Hétfő

OLD MERKBAU                                –  GEMENC            -> 17,30

 Dolce Vita                           –      UNIVERSAL                -> 18,15

2020. 09. 02. Szerda  

Maxim Paintball-FitoHorm    –  Virgonc SE-> 18,15

H – Z Tetőszerviz                 –  OPTIMUM SOLAR     -> 19,45

Fitohorm Autószerviz           –  Rezét SE-> 20,30

XVIII.  Forduló  2020.  09.  07.  Hétfő

Virgonc SE.      –         GEMENC                         -> 17,30

OLD MERKBAU                  –  Dolce Vita          -> 18,15

      UNIVERSAL                        –  H – Z Tetőszerviz                         :                 

      -> 18,15

2020. 09. 09. Szerda

Rezét SE.                           –  Maxim Paintball-FitoHorm        -> 19,45

OPTIMUM SOLAR              –  Fitohorm Autószerviz         -> 20,30

Rájátszás I. Forduló  2020.  09.  14.  Hétfő

  2. helyezett.                                  –  5. helyezett.                  -> 19,00

  3. helyezett.                        –  4. helyezett.                            -> 19,45

Szabadnapos: 1. helyezett Csapat.

Rájátszás I. Forduló  2020.  09.  16. Szerda

      7. helyezett.                        -10. helyezett.                                  -> 19,00

      8. helyezett.                        –  9. helyezett.                                 -> 19,45

      Szabadnapos: 6. helyezett Csapat.

IV.osztály

X.  Forduló  2021.  07.  26.  Hétfő

PITBULL – BÁTMONOSTOR                             –  PATTERN HUNGARY KFT  -> 18,00

       FEARLESS FC.                          –  OPTIMUM SOLAR                             -> 20,15

       FSZCS TEAM                             –       ITV                             21,00             

2021. 07. 28. Szerda                                                                                                                                   

       HÁERKÁ                                     –  SZURI MASZÁS                                           -> 18,00

       RESZTA                                     –       DIABLO                                     -> 18,45                                                                                                                                                

       OPTEAM                                    –  DREAM TEAM                                                   :                                                         2021. 07. 29. Csütörtök.

       -> 18,00

XII.  Forduló  2021.  08.  02.  Hétfő.                                                                                                                                                            OPTIMUM SOLAR                                              –  FSZCS TEAM                                                   :                                                   

       -> 18,00

       ITV                                             –  PITBULL – BÁTMONOSTOR                                  :                                                   

       -> 18,45

       DREAM TEAM                            –  FEARLESS FC.                                                   : 

       -> 19,30

XI.  Forduló  2021.  08.  03.  Kedd.                                                                                                                                                             DREAM TEAM                                                –  OPTIMUM SOLAR                                                 :                                                   

       -> 18,00

       DIABLO                                      –       OPTEAM                                       :                                                   

       -> 18,45

       PATTERN HUNGARY KFT.         –       HÁERKÁ                                        :                                                   

       -> 19,30

XI.  Forduló  2021.  08.  03.  Kedd.                                                                                                                                                

       ITV                                             –       RESZTA                                         :                                                   

       -> 20,15

       FSZCS TEAM                             –  PITBULL – BÁTMONOSTOR                                  :                                                   

       -> 21,00

       SZURI MASZÁS                          –  FEARLESS FC.                                                   : 

       -> 21,45

XII.  Forduló  2021.  08.  04.  Szerda.                                                                                                                                             

       SZURI MASZÁS                          –       OPTEAM                                       :                                                   

       -> 20,15

       PATTERN HUNGARY KFT.         –       RESZTA                                         :                                                   

       -> 21,00                                                                                                                                                

       DIABLO                                      –       HÁERKÁ                                        :                                                         2021. 08. 05. Csütörtök.

       -> 18,00

XIII.  Forduló  2021.  08.  09.  Hétfő.                                                                                                                                                                        HÁERKÁ –       ITV                                                :                                                   

       -> 18,00

       RESZTA                                     –  PITBULL – BÁTMONOSTOR                                  :                                                   

       -> 18,45

       OPTEAM                                    –  PATTERN HUNGARY KFT.                                                     :                                                   

       -> 21,00                                                                                                                                                

       OPTIMUM SOLAR                      –  SZURI MASZÁS                                               :                                                         2021. 08. 11. Szerda.

       -> 18,00

       DREAM TEAM                            –  FSZCS TEAM                                                   :                                                   

       -> 19,30                                                                                                                                                

       FEARLESS FC.                          –       DIABLO                                         :                                                         2021. 08. 12. Csütörtök.

       -> 18,00

XIV.  Forduló  2021.  08.  16.  Hétfő.                                                                                                                                                                        RESZTA –       FSZCS TEAM                                :                                                   

       -> 19,30

       PATTERN HUNGARY KFT.         –  FEARLESS FC.                                                   : 

       -> 20,15

       PITBULL – BÁTMONOSTOR        –       HÁERKÁ                                        :                                                   

       -> 21,00                                                                                                                                                

       SZURI MASZÁS                          –  DREAM TEAM                                                   :                                                         2021. 08. 18. Szerda.

       -> 20,15

       DIABLO                                      –  OPTIMUM SOLAR                                                 :                                                   

       -> 21,00                                                                                                                                                

       ITV                                             –       OPTEAM                                       :                                                         2021. 08. 19. Csütörtök.

       -> 18,00

XV.  Forduló  2021.  08.  23.  Hétfő.                                                                                                                                                            DREAM TEAM                                                –       DIABLO                                         :                                                   

       -> 18,00

       FEARLESS FC.                          –       ITV                                                :                                                   

       -> 18,45

       FSZCS TEAM                             –  SZURI MASZÁS                                               :                                                   

       -> 19,30                                                                                                                                                

       OPTEAM                                    –  PITBULL – BÁTMONOSTOR                                  :                                                         2021. 08. 25. Szerda.

       -> 18,00

       OPTIMUM SOLAR                      –  PATTERN HUNGARY KFT.                                                     :                                                   

       -> 18,45                                                                                                                                                

       HÁERKÁ                                     –       RESZTA                                         :                                                         2021. 08. 26. Csütörtök.

       -> 18,00

XVI.  Forduló  2021.  08.  30.  Hétfő.                                                                                                                                                                        ITV –       OPTIMUM SOLAR                          :                                                   

       -> 19,30

       PITBULL – BÁTMONOSTOR        –  FEARLESS FC.                                                   : 

       -> 20,15

       DIABLO                                      –  SZURI MASZÁS                                               :                                                   

       -> 21,00

XVI.  Forduló  2021.  09.  01.  Szerda.                                                                                                                                 

       RESZTA                                     –       OPTEAM                                       :                                                   

       -> 20,15

       FSZCS TEAM                             –       HÁERKÁ                                        :                                                   

       -> 21,00                                                                                                                                                

       PATTERN HUNGARY KFT.         –  DREAM TEAM                                                   :                                                         2021. 09. 02. Csütörtök.

       -> 18,00

XVII.  Forduló  2021.  09.  06.  Hétfő.                                                                                                                                                                        DIABLO –       FSZCS TEAM                                :                                                   

       -> 18,00

       OPTEAM                                    –       HÁERKÁ                                        :                                                   

       -> 18,45

       DREAM TEAM                            –       ITV                                       21,00                                                                                                                                                

       FEARLESS FC.                          –       RESZTA                                         :                                                         2021. 09. 08. Szerda.

       -> 19,30

       SZURI MASZÁS                          –  PATTERN HUNGARY KFT.                                                     :                                                   

       -> 20,15                                                                                                                                                

       OPTIMUM SOLAR                      –  PITBULL – BÁTMONOSTOR                                  :                                                         2021. 09. 09. Csütörtök.

       -> 18,00

XVIII.  Forduló  2021.  09.  13.  Hétfő

        OPTEAM –       FSZCS TEAM                             -> 19,00

       ITV                                             –  SZURI MASZÁS           -> 19,45

       HÁERKÁ                                     –  FEARLESS FC.           -> 20,30      

2021. 09. 15. Szerda                                                                                                                                          

       PATTERN HUNGARY KFT.         –       DIABLO                  -> 19,45

       PITBULL – BÁTMONOSTOR        –  DREAM TEAM         -> 20,30          

2021. 09. 16. Csütörtök                                                                                                                                      

       RESZTA                                     –  OPTIMUM SOLAR       -> 17,30

XIX.  Forduló  2021.  09.  20.  Hétfő

OPTIMUM SOLAR      –       HÁERKÁ                        -> 17,30

       FEARLESS FC.                          –       OPTEAM                                      -> 18,15

       DIABLO                                      –       ITV                                               -> 19,00                

2021. 09. 22. Szerda                                                                                                                                

       DREAM TEAM                            –       RESZTA                                      -> 17,30

       FSZCS TEAM                             –  PATTERN HUNGARY KFT.                                 -> 18,15

       SZURI MASZÁS                          –  PITBULL – BÁTMONOSTOR                               -> 19,00

Lebonyolítás: Oda-visszavágó. 

Az 1. helyen végzett csapat feljut a III. osztályba.                                                                                                                                          

Átigazolási időszak: 2021.08.07-09-ig. minden osztályban.

                                   Átigazolási lap Szörényi Lászlótól átvehető.

A további sorsolást 2021. 09. 20-án illetve 09.22-én adjuk át a Csapatvezetőknek.

Baja, 2021. 06. 24.                                                        Versenybizottság.

hozzászólok