2020. Október 26. Dömötör

Kispálya

A Szilveszter Kupa sorsolása

Antal Tibor | 2019. December 18. 18:39:32 | Utolsó frissítés: 10 hónapja

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

15 csapat nevezett nyílt kategóriában 11 pedig az öregfiúknál a hagyományos Elizabeth Étterem Szilveszter Kupa Kispályás Teremlabdarúgó Kupára, melyet a két ünnep között rendeznek az Dr. Pósta Sándor Sportcsarnokában. December 27 – 29. között a csoportmérkőzések fognak zajlani, 30-án pedig az egyenes kieséses szakasz következik.

„ELIZABETH ÉTTEREM” SZILVESZTER KUPA 2019.

 NYÍLT  KATEGÓRIA

„A” csoport                            „B” csoport                        „C” csoport

1. NIMFAS CORPORATION      1. HARRY MIX             1. Megye 86

2. Fegyencvárosi TC.                  2. Casanova                      2. MIND1                       

3. QUIBELEZ Tolna                       3. ALIBI FC.                3. GUCCI GANG

4.FAERLESS  FC.                                                                4. H-Z Tetőszerviz

    „D” csoport                             

  1. BLSE BEST                          
  2. ROKKANTAK                                        
  3. EXTRA              
  4. YOUNG BOYS          

Lebonyolítás, általános tudnivalók:

  • „A” „C” „D” csoporton belüli körmérkőzés, „B” csoporton belül oda –visszavágós körmérkőzés.
  • Játékidő 2 x 15 perc
  • Továbbjut minden csoport első két helyezett csapata.
  • A legjobb 8 között már egyenes kieséses rendszerben zajlanak a küzdelmek a döntőig.
  • Az egyenes kieséses rendszerben döntetlen esetén felváltva 3 – 3 büntetőt lőnek a csapatok, ha ez sem hoz döntést, akkor felváltva első hibázásig folytatódik a büntető párbaj és ez dönti el továbbjutást.
  • 8-as tábla sorsolása 201.12.29-én 20,00 órakor. (csapatvezetők részvételével)

ÖREGFIÚK KATEGÓRIA

„A” csoport                         „B” csoport                 „C” csoport                

 1.  Sugovica-Preceptum            1. BLSE Öregfiúk          1. R + M                            

 2.  LAMPANET.HU                 2. ALL-IN                      2. Panaco              

 3.Leicester City                       3. Hurkamajom                3. LONG STEP                  

4.  H-Z Tetőszerviz                                                            4. Virgonc SE.

Lebonyolítás, általános tudnivalók:

  • „A”és „C” csoporton belüli körmérkőzés,  „B” csoporton belül oda –visszavágós körmérkőzés.
  • Játékidő 2 x 15 perc
  • Továbbjut „A” és „C” csoportok első három helyezett és a „B” csoport első két helyezett csapata. 
  • A legjobb 8 között már egyenes kieséses rendszerben zajlanak a küzdelmek a döntőig.
  • Az egyenes kieséses rendszerben döntetlen esetén felváltva 3 – 3 büntetőt lőnek a csapatok, ha ez sem hoz döntést, akkor felváltva első hibázásig folytatódik a büntető párbaj és ez dönti el továbbjutást.
  • 8-as tábla sorsolása 2019.12.29-én 19,00 órakor. (csapatvezetők részvételével)

Azonos pontszám esetén az alábbi sorrend dönt mind két kategóriában:

  • Gólkülönbség
  • Több rúgott gól
  • Egymás elleni mérkőzés pontkülönbség
  • Egymás elleni mérkőzés gólkülönbsége
  • Sorsolás
Sugovica – Leicester City 4 – 2

2019. december 27. Péntek. Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok

12:55          LAMPANET. HU– Leicester City     0 – 1                   Öregfiúk

13:30          Sugovica-Preceptum  – H –Z Tetőszerviz       7 – 0                                   

14:05          Fegyencvárosi TC. –  QUIBELEZ  Tolna 0 – 2               Nyílt                    

14:40          NIMFAS CORPORATION- FAERLESS FC 7 – 1                        

15:15          H –Z Tetőszerviz – LAMPANET. HU 0 – 3                  Öregfiúk

15:50          Leicester City – Sugovica-Preceptum 1 – 3

16:25          FAERLESS FC. – Fegyencvárosi TC 2 – 6     Ny. K.                                                                    

17:00           QUIBELEZ Tolna– NIMFAS CORPORATION 1 – 2

17:35          Leicester City – H –Z Tetőszerviz 5 – 3                           Öregfiúk

18:10          Sugovica-Preceptum   – Lampanet. hu 2 – 0

18:45          QUIBELEZ Tolna – FAERLESS FC 10 – 0                         Nyílt kategória

19:20          NIMFAS CORPORATION – Fegyencvárosi TC 3 – 2

Fegyencváros – Faerless 6 – 2

2019. december 28. Szombat. Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok

10:25          ALL – IN – Hurkamajom     0 – 0                                 Öregfiúk

11:00          Casanova – ALIBI FC 1 – 2                                             Nyílt

11:35          Hurkamajom – BLSE Öregfiúk   0 – 4                        Öregfiúk

12:10           ALIBI FC. – HARRY MIX     1 – 1                                  Nyílt

12:45          BLSE Öregfiúk – ALL – IN  4 – 2                              Öregfiúk

13:20          HARRY MIX – Casanova 1 – 1                                    Nyílt

13:55          Hurkamajom – ALL – IN  0 – 9                                    Öregfiúk       

14:30           ALIBI FC – Casanova 0 – 2                                          Nyílt kategória

15:05          MIND1 – GUCCI GANG  2 – 1                                     Öregfiúk

15:40           Megye 86 – H-Z Tetőszerviz  2 – 0                             Nyílt

16:15          BLSE Öregfiúk – Hurkamajom 10 – 0                       Öregfiúk

16:50          HARRY MIX  – ALIBI FC 6 – 4                                   Nyílt

17:25          H-Z Tetőszerviz – MIND1 6 – 1

18:00          GUCCI GANG – Megye 86 1 – 0

18:35          ALL – IN   – BLSE Öregfiúk    1 – 4                            Öregfiúk

19:10          HARRY MIX  – Casanova 3 – 2                                     Nyílt

19:45          GUCCI GANG – H-Z Tetőszerviz  5 – 1                                   

20:20         Megye 86 – MIND1 4 – 1

Gucci Gang – Megye 86 1 – 0

2019. december 29. Vasárnap. Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok 

12:55          Panaco – LONG STEEP     2 -1                                        Öregfiúk         

13:30          R + M – Virgonc SE 5-1                     

14:05          ROKKANTAK – EXTRA 0-0                                  Nyílt kategória            

14:40          BLSE BEST  – YOUNG BOYS  2 – 0              

15:15          Virgonc SE  – Panaco    5 – 2                                 Öregfiúk kategória

15:50          LONG STEEP – R + M 2 – 5

16:25          YOUNG BOYS – ROKKANTAK  2 – 1                   Nyílt kategória        

17:00          EXTRA – BLSE BEST   0- 2                                 

17:35          LONG STEEP – Virgonc SE 3 – 5                            Öregfiúk kategória

18:10          R + M – Panaco      8 -1                                                                                

18:45       BLSE BEST    – ROKKANTAK3 – 4                             Nyílt kategória     

19:20          EXTRA – YOUNG BOYS 1- 2                                

2019. december 30. Hétfő. Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok

Negyeddöntő:                Öregfiúk kategória

09:10          1.    BLSE Öregfiúk       – 2.     Lampanet.hu                         

09:45          3 R+M –  4. All in

10:20          5.   Virgonc SE              – 6.   Leicester City                   

10:55          7.     Sugovica-Preceptum   – 8.    Panaco                        

Negyeddöntő:                Nyílt kategória

11:30          1.    BLSE Best            – 2.       Megye 86                       

12:05          3.     Nimfas Corporation  – 4.       Casanova                       

12:40          5 Gucci Gang –  6.Young Boys

13:15          7.   Harry Mix                    – 8.     Quibelez Tolna                         

Elődöntő:                   Öregfiúk kategória

13:50          I.                                     -II.                             

14:25           III. -IV.

Elődöntő:                   Nyílt kategória

15:00          I.                                   -II.                               

15:35         III. -IV.

Öregfiúk mérkőzés a 3-4. helyért

16:10                                                         –                                  

Nyílt kategória mérkőzés a 3-4. helyért           

16:45                

Öregfiúk döntő:

17:20                   ___________________ –  ___________________

Nyílt kategória DÖNTŐ:

17:55                   ___________________ – ____________________

18:45     EREDMÉNYHIRDETÉS. (Nyílt és Öregfiúk kategória)

hozzászólok