2024. 19. Emma

Elbuktuk a kupadöntőt

Antal Tibor | 2016. Május 18. 21:40:43 | Utolsó frissítés: 8 éve

Szerdán Solton játszották a Bács megyei labdarúgó kupa döntőjét. A Schieber Pincészet Bajai LSE igen tartalékosan tudott kiállni a Duna Aszfalt Tiszakécske ellen, hiszen Nagy Előd és Csengő Tamás eltiltás, sokan pedig sérülés miatt nem tudtak Evanics Zoltán rendelkezésére állni, Sibalin Dániel pedig  korábbi terveinek megfelelően elbúcsúzva a csapattól Kanadába tette át a székhelyét.

A találkozón aztán egy félidő alatt eldőlt minden. A mieink csak az első negyed órát tudták kihúzni kapott gól nélkül. A 16. percben Nagy Viktor szerezte meg a vezetést (előtte volt egy lesgól is) a Tiszakécskének, majd Káli Tibor is betalált büntetőből. A 37. percben Háda Viktor rúgta a harmadikat, így szünetre 0 – 3-mal vonultak a csapatok.

A második 45 percben már nem volt olyan nyomasztó a TVSE fölénye, azonban az eredmény tartására bőven elég volt. Sőt egy újabb hibát kihasználva Káli Tibor ismét betalált. 0 – 4

A játékrész derekán mind két edző kihasználta összes cserelehetőségét, gondolva  a hétvégi mérkőzésre is.