2024. 27. Zita

Nem sikerült az újabb bravúr

Bajai Kézisek BK | 2017. Március 13. 11:34:57 | Utolsó frissítés: 7 éve

A férfi kézilabda NB II Dél – nyugati csoportjában a tavaszi eddig három fordulóban veretlen Bajai KSE  szombaton a listavezető Kalocsai KC otthonában lépett pályára.  A kalocsai csapat jól felkészült a bajaiak játékából, melynek eredményeként egy szoros első félidő után a második félidőt magabiztosan nyerték. A bajaiaknak nem sikerült kihasználni helyzeteiket, a kapufa sem volt a barátunk. A kalocsai kapus teljesítménye is feljavult, a mieink nem találták az ellenszert.

Így a végeredmény: Kalocsai KC – Bajai KSE: 31- 23

Juniorjainknak sem sikerült megszerezniük a győzelmet, igaz nem volt lehetőség kapuscserére sem – sérülés miatt, de az új tagokkal gyarapodott fiatal csapat egyre jobb csapatjátékot mutat.  A következő mérkőzésük: 2017.március 19.- hazai pályán fogadják a Rinyamenti KC csapatait.

A tabella állása

Leány serdülőcsapatunk Siófokon kezdte meg a tavaszi helyosztó fordulót az Országos Serdülő Bajnokságban. Örömmel számolhatunk be arról, hogy győzelemmel tértek haza. Siófok – Bajai KSE  21 : 29

Gratulálunk a lányoknak!

A serdülő fiúknak nem sikerült itthon tartani a 2 pontot Siklós csapatával szemben. A bajai csapat betegség és sérülés miatt hiányosan tudott részt venni a mérkőzésen. Az első félidőben a gárdák felváltva vezettek, majd a 2. félidő 10. percétől 8 percen keresztül nem sikerült a bajaiaknak gólt dobni. Így a végeredmény: Bajai KSE- MK Pelikán SiklósKC: 23- 31