2024. 24. György

Schauer Kornél a hónap sportolója!

Antal Tibor | 2015. Április 02. 11:02:49 | Utolsó frissítés: 9 éve

Majdhogynem kerek egy hónapon  keresztül zajlott a Sugóparti Hírek által meghirdetett február hónap legjobb bajai sportolója szavazás a hírportál facebook oldalán. Januárhoz képest jóval kevesebb voks is elegendő volt a győzelemhez, ami annak köszönhető, hogy most mindenki csak egyszer szavazhatott, ami miatt sokkal objektívebb a végső sorrend.

A hónap sportolója szavazás végeredménye:

1. Schauer Kornél fekvenyomó (Sugó Power SE) 421 szavazat

Kornél a Békés- megyei Vésztőn megrendezett fekve nyomó ruha nélküli országos bajnokságon új magyar csúccsal 232.5 kg-mal nyerte kategóriáját. Azóta nyert egy EB-t is Csehországban, így lehet a márciusi listán is rajta lesz.

2.Kovács Dóra  kosárlabdázó (Bajai NKK) 219 szavazat

3. Borsós Bálint birkózó (Bajai Birkózó Klub) 154 szavazat

4. Gálos Roland ökölvívó (Mogyi  Felsővárosi Ökölvívó Club) 84 szavazat

Fotó : MTI

5.Szigetvári Mercédesz judo (Mogyi Bajai Judo Club) 59 szavazat

Az első három helyezett vásárlási utalványokat vehet át a BioTechUsa Kossuth Lajos utca 17 alatti boltjának, valamint az Eva Sport Boltnak (Déry sétány 2/a) köszönhetően.

Ez mellett az előző hónap győztese Somogyi Tibor a Budakeszi Labdarúgó Akadémia nevében felajánlott egy 10 ezer forint értékű Decathlon utalványt a győztesnek.

Mától indul az új szavazás, méghozzá honlapunkon jobb oldalt, ugyanis  elméletileg a programozók megoldották, hogy mindenki csak egyszer tud kattintani kedvencére.