2024. 23. Béla

Tovább tart a tavaszi hadjárat

Bajai Kézisek BK | 2017. Március 05. 22:11:37 | Utolsó frissítés: 7 éve

Vasárnap a férfi kézilabda NB II Dél – nyugati csoportjában a Bajai KSE a Kiskőrös KSK-t fogadta a dr. Pósta Sándor Sportcsarnokban. Az alsóházi rangadón kemény küzdelem volt várható, és  ez be is igazolódott.  A kőrösiek az első félidőben keményen védekeztek, és lerohanásokkal lepték meg a bajaiakat. Szünetben így 3 gólos vendég előnyt mutatott az eredményjelző : Bajai KSE – Kiskőrösi KSK : 8 – 11

A második félidő  a vendégek góljával kezdődött, majd a 36. perctől megélénkült a bajaiak játéka, de az egyenlítésre a 45 percig kellett várni. A két kimaradt hetes ellenére az 51. percben végre megszereztük a vezetést, és a mérkőzés végéig ezt sikerült  is megtartani, sőt az utolsó percekben még három góllal növelni is. Nemcsak a pályán volt forró a hangulat, hanem a lelátón is, de ennek ellenére kéziseink zsinórban harmadik tavaszi győzelmüket is megszerezték, ami pont hárommal több, mint amit a teljes őszi szezonban össze tudtak hozni.

A tabella állása

A bajaiak legközelebb március 11-én szombaton 18 órától az éllovas Kalocsa otthában vendégszerepelnek.