Sport

A garai veteránok is betaláltak

Antal Tibor | 2017. Március 26. 22:24:00 | Utolsó frissítés: 7 éve

Gyorsan szeretnél értesülni a Sugópart híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

A megyei III.osztályú labdarúgó bajnokság déli csoportjában Kiskunhalasi Szilády által szabott méretes zakó után vasárnap a Gara  a Kiskunhalasi Spartacus II. csapatát látta otthonában vendégül. Császár edző az öltözőben kérte a fiúkat a múlt heti csorba kijavítására, a szurkolók és saját maguk önbecsülésének megnyugtatása végett.

Adj címet a képnek

Garai szempontból nem jól indult a mérkőzés, 2-3 jó passznál többre nem voltak képesek a fiúk. A 18. percig kellett várni az első komoly hazai helyzetre, amit azután több is követett. Végül Jakab Zoltán kezdte meg a gólgyártást, egy ellenfél védőtől elcsent labda után, akinek már a kapus sem jelentett gondot és a gólvonalig cselezte be magát. 1-0.

A 36. percben a két csatár Kovács és Antal Dávid játszott össze. 2-0.

Majd Sajtos ajándékozta meg a veterán, 43 éves, egykori halasi mezben szép sikereket elért Szemerédit egy pontos szabadrúgással. Imre egy gyönyörű fejessel 3-0-ra változtatta az első félidei állást.

Szemerédi Imre pontosan fejelt

A második játékrészben kinyílt a garai gólzsák. Amelyik nézőnek nem volt papír, ceruza a kezében, nehezen tudta összeszámolni a gólokat. Sorban érkeztek a halasi gólvonal mögé a garai találatok. A 10 évet kihagyó, 41. évét taposó Miokovics Zoltán, valamint a 43 éves Antal Tamás is betalált.

Antal Tamás “Zsutinho”, és Miokovics zoltán is betalált

A válogatottunk meccs utáni bosszúságot feledtette – a hazai szurkolók legnagyobb örömére – a garai gárda. A végeredmény 12 – 0 lett.

Garai KSE – KFC II. Spartacus 12 – 0 (3 – 0)

Vezette: Kvala (Szász, Kasi)

Gólszerzők: Antal D 4, Jakab 2, Kovács D 2, Miokovics, Antal T, Sajtos,Szemerédi